Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csokoládés müzli hizlal?

A csokoládés müzli hizlal?

Figyelt kérdés
Ma vettem müzlit és csokoládés az hizlal? vagy inkább gyümölcsöset vegyek? és az mennyire hizlal?
2011. nov. 28. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

1. nincs hizlaló étel.

2. fel van tüntetve a kalória (energia) tartalma

3. cukros sza.rokat azért nem eszik az ember.. őő, na jó, nézzünk szét nyitott szemmel, amennyi kövér és beteg ember van, esznek cukros limlomokat. az egészséged miatt ezeket kerüld. a csokis müzli nyilván cukros, de a gyümölcsös is lehet cukrozott. így jobban rákapnak az emberek..

olyan keress, ami ha nem natúr, akkor gyümölcsös (ahogy a kérdésedben is feltetted) és nincs benne cukor, glükóz, fruktóz.. ezek mind cukrok.

2011. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. nov. 28. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:

a müzli önmagában hizlaló.. vannak a normálisabb ételek kevesebb kalóriatartalommal amivel hamarabb jól tud lakni az ember, így szerintem nagyon nem éri meg.

De amúgy a csokis müzli nem sokkal hizlalóbb, mint a többi íz, ÉS elhiheted, hogy a gyümölcsös müzliben se biztos, hogy igazi gyümölcs van.

2011. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
müzli mint zab + mag + gyümölcs aszalvány (persze vannak amik nem ilyenek és sza.rok) de egész emberi kaja. csak ugye hús mentes.. de lehet enni hozzá egy kis sonkát, zöldséget és akkor tökéletesen komplett étkezés. ez kicsit OFF volt, de fontosnak tartottam megjegyezni.
2011. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. nov. 28. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy jótanács: inkább natúr zabpelyhet vegyél, abban nincs hozzáadott cukor és egyebek.a müzlik nálam az édesség kategóriába tartoznak.
2011. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, amit az utolsó válaszoló. A natúr zabpehely a legjobb, és abba rakhatsz gyümölcsöt is. Viszont én tejet sosem teszek bele, vagy simán, vagy natúr joghurttal eszem.:)
2011. nov. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!