Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mostanában rám tör egy zabálás...

Mostanában rám tör egy zabálási kényszer, mit tehetnék ellene? .

Figyelt kérdés
Nemrég életmódot változtattam, több mint 20 kilót sikerült leadnom az új étrenddel és a rendszeres mozgással, az elején még élveztem az egészet és nem volt semmi baj.. Mostanában viszont egyre gyakrabban előfordul, hogy rám jön a zabálhatnék és ilyenkor sokszor ez a kényszer győz, evés után emiatt pedig állandóan bűntudatom van a bevitt kalóriák miatt.. Mit tehetnék? Mert ez nem túl normális.

2013. jún. 7. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia ,először is gratulálok.!

Másodszor 1 cipőbe járunk.

Én 38 kg-ot fogytam életmódváltással.

Csakhogy mostanság kicsit messzire mentem.

Ma pl:-2 db paula,2db vaníliás danett,3 db túrórudi ,6db fornetti.

Most azzal a módszerrel fogom ezt befejezni,hogy lezdek egy füzetet

Ajánlom,hogy kis spirál legyen ès ne 30ft-os.

Szép mintás legyen.(egyszer belefér)

Az első lapra felírtam,hogy szabályok a következő páros lap nekem bal oldalára,hogy rossz étrend,a páros lap nekem jobb oldalára,hogy életmódváltó napló.Lapoztam és ott oszlopokat csináltam .Hátul a füzet végéből leszámoltam 10 db lapot (én kicsi betűkkel írok).7db lapra egy internetes kalória táblázatot lemásoltam az utolsó 3 lapra pedig azt írtam fel , hogy súly ,ezt úgy osztod ahogy akarod.Én annak ideén így fogytam le a maradék 10 kg(újítás a kcal táblázat).

Ezt beteszed a táskádba egy tollal és már jó is.

Először még nekem is vissza kell szoknom,mert minden nap elhatározom,hogy ma nem eszem èdessèget,de most rájöttem ,hogy miért küzdöttem 5 éven keresztül , miért tűröm azt a sok fájdalmat,és nem az a válasz hogy egy pudingért.Annyit szenvedtem,hogy nem fog mindent elrontani egy(csomó puding)meg csoki.

Ajánlom még a kaloriabazis.hut is.

Sok sikert és erőt kívànok.

2013. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ivilicious ***** válasza:
egyél több fehérjét,tiszta,sovány fehérjét, kicsit sem leszel éhes..és kalória sem sok van benük.azért vagy éhes,mert sok trash kaját eszel..a szénhidrát és a cukor pikkpakk felszívódik és csak hízol tőle.
2013. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(tudom nem nekem)De én napi fél-1 kg csirkemellet megeszem rengeteg uborka ,káposzta és cékla salival.
2013. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hamarabb elment.(csak csirkemellet eszem egész nap , anyukám már nem győzi venni)Ma pl 10 főtt kelbimbót ettem 3 nagy új sárgarépával.+egy szedőkanál a levéből
2013. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Köszönöm és én is gratulálok Neked! Ez a füzetvezetéses ötlet nem rossz, már elakartam kezdeni, de most már el is fogom.. :) A szép füzetre pedig nem fogom sajnálni a pénzt, aranyos gondolat..! A többieknek is köszönöm, majd több fehérjét eszek meg ha rám tör egy ilyen édesség-ehetnék próbálok majd egészségesebb kajákat rágcsálni, pl. a kelbimbó se hangzik rosszul a negatív híre ellenére. Remélem sikerül visszaállítanom a régi rendszert, mert teljesen igaz, hogy nem azért szenvedtem el magam idáig, hogy ott folytassam mint előtte.. szóval a hasonló helyzetben lévőknek én is sok erőt kívánok!
2013. jún. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!