Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy 10...

Mi a véleményetek egy 10 napos fogyókúratáborról ahol 1000 kalóriát lehet enni egy nap, orvosi figyelemmel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség. 10 nap alatt nem lehet érdemben fogyni, 1000kcal pedig hosszútávon nem tartható étrendet jelent. 10 nap aktív sporttal többre megy az ember.
2009. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Stem ez jó:) Simán, ezer kalóriától pont fogsz fogyni!

Nekem a napi bevitelem ha nem fogyózom 1400 kal, mert nem végzek nehéz fizikai munkát és kicsi vagyok (160 cm). Én egy nap egyszer eszek nagyobb adag kaját (500-600 kal.) a többi tejeskávé, joghurt és alma. Nekem jó. Most nem is sportolok, és másfél hét alatt egy kiló mínusz. Ha sportolsz is hozzá, akkor még jobb, csak akkor +200 kalóriát egyél még.

2009. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És mit gondolsz arról, hogy 10 napos? Otthonn tudom majd folytatni, hogy ne egyek sokat?
2009. okt. 25. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!