Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vényköteles vízhajtót szedek...

Vényköteles vízhajtót szedek orvosi felügyelet nélkül, lehet bajom?

Figyelt kérdés
tudom, hülyeség, néha vizesedett az egyik bokám, és bevettem 1-1 szemet anyuméból, neki fel van írva, de nem igazán szedi, már egy csomó felhalmozódott itthon. kb két hete minden nap bevettem egyet reggel. nincs mellékhatás, jól vagyok, egyáltalán nem vizesedem, és 3 kilót fogytam. kényelmes, és hasznos. lehet ettől valami bajom? 18 éves vagyok, a gyógyszer neve Amilorid. ismeriek? menjek el az orvoshoz, és mondjam el neki? irassak fel sajátot? mit gondoltok?
2009. júl. 10. 19:04
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ez az.
2009. júl. 10. 19:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szívet veszi igénybe. Én nem javaslom.Szoktak mellé káliumot bevenni. Vagy egyél sok banánt. De szerintem ne szedd. Menj el dokihoz és adjon ő gyógyszert a bajodra. Leforrázott petrezselyem lé is vízhajtó.
2009. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elmehetnél orvoshoz,mert ugye azt a gyógyszert anyukádnak írták,nem neked,lehet hogy az adagolás sem jó a te korodhoz és esetleg káros lehet,ha túl sok ásványi anyagot kimos a szervezetedből.Lényeg az,hogy menj orvoshoz és ha szükségesnek látja,hogy szedj vízhajtót,akkor felírja neked is és beállítja a helyes adagolást.
2009. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
erre nem vízhajtót kell szedni, azért fogytál mert nem iszol eleget és kiszáradtál a vízhajtótól
2009. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem lehet tőle bajod végülis csak kiszáradhatsz és az halához is vezethet igen könnyen.

Ha ennyi idősen ilyen hülye vagy akkor meg is érgemled. Hullljon a férgese+

2009. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) ha bármi jelét észrevenném annak, hogy kiszáradok, azonnal leállnék. pl. izomgyörcs, szédülés, akármi. egyébként mellette sok ásványvizet iszom. de mindegy, el fogok menni orvoshoz, biztos, hogy szükségem van a vízhajtóra, nem azért kapkodom be, mert finom.
2009. júl. 10. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!