Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnaptól kezdem az Adipex...

Holnaptól kezdem az Adipex kúrát. Milyen tanácsokat tudnátok adni, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Eredeti Adipex-et rendeltem, ergo nem amfetamin alapú, hanem phentermin van benne. Olyan oldalról rendeltem amit az egyik gyógyszerész ismerősöm már egyszer kivizsgált, mert a felesége is onnan rendelte.


Igazából az érdekelne, hogy mire számítsak. Természetesen utána olvastam, hogy hogy kell szedni, milyen hatásai lehetnek, de olyanokra lennék kíváncsi akik első kézből tapasztalták a hatását.

Elsőnek csak 10 kapszulát rendeltem kipróbálás céljából.



2013. máj. 27. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szedtem egy ideig de nem tudom honnan vehetnék ismét.

Kb. 1 hónap elteltével mamám kérdezte: fogytál kincsem?

Látványosan hatott, de mire ismét venni akartam nem tudtam.

Kérlek priviben írd meg honnan rendeled! Köszönöm!

2013. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok...
2013. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Férjem szedte, se semmit nem használt. Ellenben melege volt, pörgött, ideges lett.

Én változtattam az étkezési szokásaimon, és már lement 17 kg.

2013. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mire számíts?


Elkezdesz pörögni, az étvágyad lecsökken, a testhőmérsékleted megemelkedik, rengeteg vizet fogsz veszíteni, emiatt csökkenni fog súlyod (a mérleg kevesebbet fog mutatni), örülni fogsz neki, majd kimerülsz, megáll a vízvesztés, azt hiszed, hogy megállt a fogyás, utána szomjas leszel, többet fogsz inni mint azelőtt, nőni fog a súlyod (a mérleg többet fog mutatni), pánikba esel, hogy miért híztál vissza...


Majd tényleg meghízol, mert a szervezeted a koplalás miatt tartalékolt és amikor abbahagyod, enni kezdesz, akkor kamatostul visszajönnek a kilók.

2013. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


9-kor bevettem, azóta megittam kb. 2l vizet. Nem érzem azt a folytonos ehetnék érzést és ez nagyon jó.

2013. máj. 28. 11:56
 6/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen tapasztalataid voltak, és, hogy honnan rendelted?
2013. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!