Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért látom magam kövérnek,...

Miért látom magam kövérnek, miközben nem vagyok az? 160cm vagyok és 51kg, de mégis baromi ducinak látom magam! Folyamatosan a fogyózáson jár az eszem, mikor mindenki azt mondja, hogy felesleges, de egyszerűen nem tudom elhinni. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Testképzavarod lehet egyrészt, másrészt a nők agya ha nem is testképzavaros, akkor is teltebbnek látja a testét, mint amilyen. Gyári sajátosság.:)

Valószínüleg nem értesz a saját alkatod szépségeinek kihangsúlyozására öltözködésben. Sokszor estem régebben én is abba hibába, hogy bizonyos ruhadarabokat akartam hordani, amik szerintem csak 4-5 kilóval vékonyabban álltak volna jól nekem. Holott nem erről volt szó! Az én alkatomra akkor sem álltak volna jól! Mindig van valamiylen divathullám, ami csak 1 vagy 2 alakra előnyös, és a többi nő meg azt hiszi, a saját testével van baj. Pedig csak máshonnan kell ruhát venniük, nem a márkás plázaboltokból, butikokból.

2013. máj. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy folyamatosan ezen jár az agyad, az jellemző pszichés betegség manapság.


Egyébként miért látod magad ducinak: Vagy testképzavarod van, vagy duci vagy. Na miért..


Segítsünk? -> kép.

2013. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem csak löttyedt lehetsz, ekkorszokták azt hinni a tinik hogy kövérek és azt hiszik, ha koplalnak majd eltűnik a probléma, pedig nem ettől lesznek csinosak. Ugye másképp néz ki aki izmosan ennyi kiló(mivel az izom nehezebb mint ugyanannyi zsír), vagy akin egy deka izom sincs, csak hájacska. De ez csak egy tipp volt. Fogyóznod nem kell viszont nem ártana egészséges ételeket enni és sportolni. Tessék, ennyire nem a kilók számítanak, hanem a testzsír arány:

[link]

2013. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
160 centihez nem is olyan kevés a súlyod és könnyen elképzelhető, hogy javában zsírból épül fel.Azért mondják, hogy továbbra is csinosabbak legyenek nálad!
2013. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
rakj fel képet arc nélkül és megmondjuk az vagy-e. ha szerintünk sem vagy az, akkor kilőttük azt a lehetőséget hogy az ismerőseid elfogultságból mondják, és akkor elhiheted;)
2013. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na de a vicc, hogy főként nem lányok mondják, hogy ne fogyjak...és itt nem az apukámra, vagy a testvéremre kell gondolni, mert ők még 80 kg-osan is azt mondanák, hogy jól nézek ki!
2013. máj. 27. 13:16
 7/10 A kérdező kommentje:
2013. máj. 27. 13:59
 8/10 A kérdező kommentje:
2013. máj. 27. 14:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól sejtettem, izmod egyáltalán nincs inkább olyan punnyadt vékony vagy, hiába fogysz nem leszel csinosabb, itt csak a sport segít, na meg a sok fehérje kevés szénhidrát.
2013. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem teljesen bejössz alakilag, szerintem semmi gond nincs veled;)

17/f

2013. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!