Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy valaki...

Mitől függ, hogy valaki vékony vagy kövér? Úgy értem fogyókúra nélkül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
attól, hogy mennyit eszik és mennyit mozog mellé
2013. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

Mennyit, mit. Jah.


Ha arra gondolsz, van eltérés emberek között. Fel lehet állítani csoportokat különböző anyagcseréjű emberekre. Hízékony alkat, kevésbé hízékony..

Normális táplálkozás mellett egyébként senki sem kövér.. ez fontos.

2013. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amit leírtak + Gabriel módszert olvasd el :)
2013. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon sok dologtól.

Attól is, hogy ki mit eszik, mennyit eszik, mit sportol (ha sportol) és mennyit, de messze nem csak ezen múlik.

A genetikának is óriási a szerepe, endo- mezo- és ektomorf testalkatok vannak és ezek keverékei.

Függ a hormonháztartástól, egészségi állapottól... szóval kissé buta aki azt hiszi, hogy aki túlsúlyos, az csakis tortát zabál naphosszat és a tévé előtt mered.

2013. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

lelkiállapot,neveltetés,anyagcsere,hozzáállás,sport és sok sok tényező összessége


Pl. én

rossz hozzáállás

helytelen zabálás idegesség/bánat/unalom miatt napi 4000 klaória csokival sütivel

nincs sport

de szerencsés alkat vagyok + 10kg volt a felesgem és ott megállt...


egészségesen kell táplálkozni sőt le kell szokni az evésről,mint hobbiról és végre meglátni az élet szépségeit..csak így sikerülhet

2013. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én heti 5 nap sportolok és nemhogy 4000 de még 2000 kalóriát se viszek be, és a túlsúlyom eléri a 20 kilót is.


Mint látszik, ez igen jórészt alkati kérdés, nem lehet leegyszerűsíteni arra, hogy aki sokat eszik keveset mozog az kövér, aki meg keveset eszik és sokat mozog, az sovány.

2013. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
2000 kalóriával nekem is 20 kiló túlsúlyom lenne...
2013. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

1. van egy sülthal ami lepontozza a válaszokat. szerintem romlott.


2. 20 kiló túlsúly, a hormonrendszert kéne kicsit nyugton hagyni, csak egy ártatlan kérdés: nem gluténtól van PM alulműködés? de más is lehet, ez csak 1 tipp.

2013. máj. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 moosenstein ***** válasza:
Egyet ertek a hatosal! En is sportolok, plusz a munkam is jo kemeny fizikai es nem is zabalok embertelen sokat. Megis kb 25-30 kilo plusszom van (110 kilo 186 centire), bar gyanitom, hogy a "feleslegben" azert izom is kell legyen.
2013. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De ti esztek kenyeret (glutént) és sok szénhidrátot, nem? Akkor nincs értelme másra kenni a súlyfölösleget, ez mindenkinél táplálkozással összefüggő állapot. Genetikai hajlam túlsúlyra ha 1%-ban előfordul, de a hajlamok is életmódon múlnak. :/
2013. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!