Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tojásdiétáról mi a véleménye...

A tojásdiétáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig érdemes csinálni?

2013. máj. 20. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Koplalás. Egy nap 650-860 kcal? Az nagyon kevés, a dupláját fogod visszaszedni. Nem viccből írjuk minden ilye kérdéshez. Bocsánat kicsit agresszívnak hangozhatott, nem akartalak leugatni, csak nem szeretném, ha ilyen hibába esnél. Inkább válts életmódot (sok zöldség, gyümölcs, tk. kenyér, barna rizs stb.), igyál sok vizet és sportolj sokat.
2013. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__43..


Itt leírtam. A tojás jó étel.


Ha tojást eszel zöldségekkel, akkor teljes értékű lesz a táplálkozásod, gyakorlatilag hosszú és egészséges életre számíthatsz.


Ha a tojásdiéta szleng valami koplalásra ami pirítóssal indul és van benne tojás is, egyébként meg koplalásról szól akkor természetesen a fentebbiek nem vonatkoznak rá. Ebben az esetben a megállapítás: Az emberi hülyeség mindig egészségtelen és káros.

2013. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tápi, a mintaétrendben akad pirítós és túró is, de inkább hús, zöldség, gyümölcs a tojás mellett. Viszont egyes napok határozottan koplalósnak tűnnek (a többieknél bizonytalan a mennyiség, néha kiemelik, hogy sok, máskor csak azt írják, hogy "sült hal, saláta", ami nem zárja ki, hogy egy kiló halat együnk egy kiló salátával :)). Hogy miért nyomatják a kávét, számomra rejtély, eszembe nem jutna reggel kávét inni.


Kérdező, a tojásdiéta nem a leghülyébb diéták egyike, a hús, zöldség, tojás vonal teljesen jó, de én az ember aktuális éhségérzetére s vágyaira bíznám, hogy hogyan hozza össze, nem mindenki bírja ki azzal a párszáz kalóriával vacsoráig és miért is tenné, s minek enne vacsorára túrót pirítóssal, ha tojásdiétázik...

Nekem sok lenne egy napra 9 tojás, egyszer ettem hatot és utána napokig rá se tudtam nézni, pedig szeretem. De én a rántottát is egy tojásból csinálom többnyire. Egy tojáskedvelőnek jó lehet, amennyiben maga állítja össze az étrendet (s nem előre, hisz honnan tudhatná, mennyire lesz éhes az 5. nap reggelén?) s nem a megadottat követi :)

2013. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

'Mintaétrend'. A szóval és a mögöttes tartalommal van a baj. Az étrend az pontosan meghatározott étkezést jelent. Ami nem általánosítható mindenkire.


Így inkább alapanyag vagy receptajánlatot lenne érdemes írni pl. hal + saláta. Ha 1 kiló halat akar enni, akkor egy kiló. Nyilván pirítóst és csokitortát kis mennyiségben sem kellene ajánlani..


Nincs értelme az ilyen eleve kötött étrendszerű fogyókúraipari képződményeknek. Ha kötött étrend: akkor testépítő szálkásító diéta, pont.


Azért indulnak ezek kávéval és pirítóssal, mert egyik kamu fogyókúrás cikken alapszik a következő, és már hagyománya van hogy így indítják. Agyilag megterhelő lenne a cikkíróknak más reggeli ötletet írni.

2013. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi, de hülyeség. A tojás az egyik legjobb ételünk. Én nem is tudom úgy elképzelni a napom, hogy ne egyek meg reggel egy rántottát 5 tojásból...
2013. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!