Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap megyünk egy étterembe...

Holnap megyünk egy étterembe ebédelni. Na de mit egyek?

Figyelt kérdés

Éppen fogyókúrázom, pontosabban próbálok egészségesen kajálni, de nem tudom, hogy az éttereben mit ehetnék.

Esetleg azt is megírhatjátok, amit most szívesen ennétek. :)

A válszokat köszönöm!



2013. máj. 17. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Normál esetben azzal kell kezdened, hogy lisztérzékeny, tejérzékeny és cukorbeteg vagy.


Na ekkor már komolyan fognak venni.

És eszel valami halat, más húst valami jó kis zöldségkörettel, amit remélhetőleg neked nem cukroznak/liszteznek meg. Így szokott menni.

2013. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyél egy levest és kész,vagy egy vitaminsalátát,
2013. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk jó terv! :D

Köszönöm, hogy válaszoltál! :)

2013. máj. 17. 17:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszolónak írtam az előbb, de neked is köszi. :)
2013. máj. 17. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok, és nemrég meghívtak egy Trófea étterembe, ahol ugye fix összegért annyit ehetsz amennyit akarsz! Na ilyen helyen legyen okos az ember! Végül is pár guriga szusit, roston sült rákot, cápaszeletet ettem salátával köret nélkül. Ja meg egy kis gyümisalit desszertnek. Ezzel nem terheltem meg a gyomrom túlságosan, de mégis jóllaktam!
2013. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(Nem rántott) húst és salátát kell, hogy kapj egy normális étteremben :)
2013. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha leveses vagy akkor egy jó leves.

De inkább sült/grillezett/párolt csirkemell, főtt krumplival/rizzsel, salátával.

Desszertre 2 gombóc fagyi :D

2013. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hústól meg a zöldségtől nem lesz bajod, nem értem miért ekkora para egy étterem. :D párolt/sült zöldség köret mindig van, különben sem fog senkit érdekelni a társaságban, hogyte mit eszel! Salit is kérhetsz. Desszertet meg nem kell, ha annyira kell valami, miközben a többiek desszerteznek kérsz egy kávét édesitőszerrel.
2013. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Múltkor én is étteremben voltam és salátát ettem, meg párolt zöldségeket.

Az a baj, hogy szinte csak olyan húsok voltak, amik panírozva voltak, vagy tejszínnel voltak leöntve.

Így muszáj volt vegába csapnom aznap este. Ha van az étlapon sovány hús, akkor talán megkérhetnéd a pincért, h szóljon a szakácsnak, hogy ha van olívaolaj, vagy valami egészségesebb elkészítési mód(párolás, grillezés, roston sütés), akkor csinálja úgy.

2013. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pulyka vagy csibemell natúra, vegyessalival :)
2013. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!