Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Estére ehetek tojásos lecsót,...

Estére ehetek tojásos lecsót, ha az alábbi módon készítem el?

Figyelt kérdés
Kis olíva olajon megpirítom a hagymát, hozzáadom a paprikát, paradicsomot. Vizet öntök alá, megpárolom fedő alatt, majd ráütök 3 tojásfehérjét és 1 egész tojást. Igazából az olíva olaj, meg a sok tojás miatt kérdezem. Az este olyan 6-7 órát jelent. Nem ennék hozzá semmit (pl kenyeret.). Szerintetek?
2013. máj. 17. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem sok tojás... Én 3 egészet tennék bele :D S nem olívaolajat, tudtommal az extra szűznek (ami nekem van s kevés dologhoz használom, mert szinte semmiben nem szeretem az ízét) árt a hőkezelés, semmivel nem lesz jobb úgy, mint a normál olaj... De ehhez nem értek.

A zöldséggel és a tojással nem tudsz melléfogni, az a kis zsiradék nem hiszem, hogy sokat ártana, inkább csak jóllaksz az ételtől. Nekem mindig sokkal jobb zsírt enni, mint szénhidrátot, sokkal kevesebb kalóriából jóllakom s jobban is érzem magam, több energiám lesz.

2013. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!