Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezeket betartom elérhetek...

Ha ezeket betartom elérhetek valamit?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, és kicsit meghíztam az elmúlt hónapokban. 158 centihez már 56 kiló vagyok az eddigi 50 helyett(bár ezzel se voltam nagyon kibékülve). Úgy terveztem, hogy: minden nap eszek reggelit (ez eddig kimaradt) hogy beinduljon az anyagcserém reggel, ebédre kis adagot, 6 után pedig csak gyümölcsöt, vagy ilyen darált kekszet pépesített banánnal (nem tudom, ez mennyire hízlalhat? ha nagyon akkor nem eszem) ennék. továbbá heti 2szer 2 órát amúgy is táncolok, és minimum 3szor lemennék mellette futni is. nagyon édesszájú vagyok, de visszafogom az édességet is, szerintetek egy héten max mennyi férhet bele? 1-2 kis csoki azért megengedett? (nem 1-2 tábla, hanem szelet)

ha tartom magam ezekhez lesz látható eredmény? és nagyjából mikorra érhetem el? min változtassak szerintetek?

(sajnos mivel nem én állítom össze a napi étrendemet, hanem az van amit anya csinál, és drága lenne külön mást főzni nekem, nem mindig tudok fogyókúrás kajákat enni. pedig szeretnék, meg szeretem a zöldségeket meg gyümölcsöket is, de sajnos ez van, próbálkozok néha, hogy lightosabb kaja legyen itthon, de pl apa nem fog jóllakni salátával meg egy szelet hússal.)

köszönöm előre is a válaszokat.:)



2013. máj. 15. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A darált keksz banánnal nem tetszik, inkább valami valami fehérjét egyél, mondjuk túrót banánnal. Némi édesség, egy-két szelet csoki belefér.
2013. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

várok válaszokat még.:)

2013. máj. 15. 18:59
 3/8 dieta ***** válasza:

Azt írod "nem mindig tudok fogyókúrás kajákat enni.".

Nincs olyan ,hogy fogyókúrás kaja,ha több kalóriát tartalmaz a napi élelem mint amit a szervezet felhasznál az raktározásra kerül zsír formájában.Eböl egészíti ki a szervezet a hiányt amikor több energiára van szüksége mint amit az elfogyasztott élelem tartalmazott.Tehát két módon fogyhatsz növeled a kalória felhasználást amit izom munkával tudsz elérni vagy csökkented a bevitt kalória menyiségét.Ha tisztán cukorból és csokiból áll az étrended de kevesebb kalóriát tartalmaz mint amit a szervezet eléget fogyni fogsz. Az általad fogyókúrásnak tartót élelmiszertől is hízni fogsz ha több kalóriát tartalmaz mint amit elégetsz .A fogyást a mennyiség befolyásolja a minőségtől függ menyire egészséges az étrend.Az egészséges étrend változatos 50-55% szénhidrát 15-20% fehérje és kevesebb mint 30% zsír.Ha növeled a szénhidrát menyiségét nő a cukorbetegség kockázata ha a fehérjét növeled a köszvény vesebetegség kockázatát növeled.A menyiséget sem szabad mértéktelenül csökkenteni ,adataid alapján a napi energia szükségleted 75%-a alá menni nagyon kockázatos.

2013. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm!:)
2013. máj. 24. 21:48
 5/8 anonim válasza:
estére ne nagyon egyél gyumolcsot ...pontos okét nem tudom de aszthiszem h savakat csinál ... a gyumolcs legen inkább a tízoraidmint uzsonnád ...sok sikert :)
2013. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Estére gyümölcs, keksz = elhízás. Zsírszegény túrót vacsizz inkább. Meg jvasolnám a napi 5 étkezést. Anyuval meg szerintem ülj le beszélgetni, szerintem nekik is jót tenne, ha az egész család megfontoltan, egészségesen étkezne (kivéve, ha ez már most is így történik) - ez nem feltétlenül salit jelent hússal, meg uyge meberknként változnak a mennyiségi igények, theát apu is jólt ud lakni, csak többel...
2013. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát jöttek válaszok..


Az ember hús és zöldségevő alapvetően. Kérdező, ennyire figyelj csak oda. A keksz és a cukor nem zöldség, nem hús.

Fogyás alatt a gyümölcsöket nem igazán kellene erőltetni, bár ha egyébként nem lisztezel.. akkor beleférhet. Ez a testeden múlik, hogyan reagál a gyümölcscukorra. Van aki sok gyümölcs mellett is fogy.

2013. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!