Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek lenne kedves közös...

Kinek lenne kedves közös fogyókúrához?

Figyelt kérdés
Megoszthatnánk egymással a gondolatainkat,tapasztalatainkat, és legfőképp: biztathatnánk egymást :)

2013. máj. 15. 14:37
 1/8 A kérdező kommentje:
*Kinek lenne KEDVE, félreírtam...
2013. máj. 15. 14:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fogyókúrát akarsz csinálni?
2013. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én már elkezdtem, igazából nem is jó szó a fogyókúra, hanem az életmódváltás. Próbálok egészségesen étkezni, és sportolok, de egyáltalán nem koplalok. Eddig lement 3 kiló egy hónap alatt. És jó lenne a motiváció :)
2013. máj. 15. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Miket szoktál enni? Leírnád 1 napi étkezésedet?

Hány éves vagy? Nő vagy férfi?

2013. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

22 éves, nő.

Reggelire általában két vékony szelet teljes kiőrlésű rozskenyeret eszem sajttal. Ebédre változó, pl. párolt zöldség vagy rizs, vagy valami húsmentes kaja (pl. főzelék) (vegetáriánus vagyok). Uzsonna: valami gyümölcs, pl. alma. Vacsora: az, amit eszem reggelire általában.

2013. máj. 15. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok megint:) Akkor nem nagyon tudunk egymásnak ötleteket adni, mert én meg Atkins életmódváltást csinálok (5 napja kezdtem, és 2 kg-t fogytam), szóval minden étkezésben van hús. 50/Nő vagyok különben.
2013. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én végül szívesen csatlakozom (17/L), én is életmódváltásban kezdtem, április eleje óta csinálom, sajna az édességgel vannak kilengéseim... :D

Ha nem zavar, hogy én csirkét is elég gyakran eszem, akkor csinálhatnánk együtt. :)

2013. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam privit ;-)
2013. máj. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!