Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm-er vagyok es 67 kg ez...

Snookieka kérdése:

160 cm-er vagyok es 67 kg ez nekem iszonyat sok, de nem tudok lefogyni, valami egyszeru de megis hatásos fogyókúra tanácsot szeretnék?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nem vagyok meg elégedve az alakommal. Igazból formálni szeretném.

2013. máj. 14. 11:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tápika: nyugodj meg, TÉGED SENKI nem tart istennek saját magadon kivül. Jobb lenne, ha a saját rögeszméden belül (paleo diéta) müködnél és máshol nem irnád a hülyeségeidet, mert már mindenkit idegesitesz.
2013. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
jaj , ez a majom itt is itt van látom... ez hol nem osztja az észt ??!! húzzál el haver, senki nem kíváncsi rád !
2013. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"és másfél hónap alatt kétszer csináltam meg, 67ről indultam, és most vagyok 57.. az azért annyira nem lehet rossz, nem gondolod? ;)"


Most nem azért, de a te szövegértelmezésed sem lehet a toppon, mivel elolvastam, kíváncsi voltam, hogy mégis mi ez a diéta. Azt írja, hogy fél évente lehet 1x megcsinálni.

Alapjáraton úgy egészségtelen ez a diéta, ahogy van, és erre még ráteszel 3 lapáttal, hogy ilyen rövid idő alatt kétszer is megcsinálod. Te tudod engem nem érdekel, azt csinálsz a testeddel amit akarsz. Csak ne játszd itt az okost, meg add az idióta tanácsaidat.


Kérdező:

Futással nagyon szépen tudod magad formálni, de ha van pénzed akkor edzőterembe is járhatsz, ott aztán minden izmodra tudsz építeni, hogy formás legyen. :)

Persze mindehhez az egészséges étkezés, és pár hónap múlva úgy fogsz kinézni, ahogy szeretnél.

2013. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%

13 napos diétázóknál valószínűleg pszichés betegségek is húzódhatnak a háttérben.


Másoknak ajánlják az ötleteiket, mert így megerősítést nyernének.. hogy nem velük van a baj.


Ezt vegyük észre, az érintett válaszolók pedig jobban fontolják meg minek teszik ki az egészségüket.. ezt elég egyszer elrontani, és később már nem lesz az eredeti sajnos. Nem bántásból írtam amiket írtam, de vigyázzatok jobban magatokra. És másokat ne rántsatok le a szintetekre. Ha mást is behülyítetek nektek még nem lesz jobb, nem lesz jobban igazatok.. :(

2013. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szegény Tápi valóban mániákus,de igaza van! 13 nap alatt fogyzs a mérleg szerint 10kg-ot ,mert kirüül belőled a kaja,egy kis zsír ami max. 1-2 kg és izmok és a bőröd nem tudja követni a változást..és még minbdig kövérnek látod majd magad. Lehet,hogy van eredménye sőt biztos! De ha zsírból fogynál 10kg-ot sokkal jobb lenne az eredmény,érhető? SZertintem mind1 mit sportolsz legyen kicsit megerőltető de azért ne szenvedd szét a fejed,mert akkor megutálod.
2013. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem olyan szegény. Be van hűtve egy üveg vodka a hűtyőjében, biztos hogy nem szegény. :D
2013. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szidni a "Tápit", de nem árt megvizsgálni a véleményének értékét, mielőtt instant lehurrogjátok (nem én nem vagyok paleos oldalborda, de pár dologgal egyetértek, amit mond). Elolvashatjátok a linkelt cikkeket, testépítők és szakemberek véleményét, ha valakik, akkor ők valószínűleg értenek hozzá. Mivel félévente tömegelnek, majd fogynak le újra, megtartva az izomzatukat, kitartással és hozzáértéssel. Hiheted azt, hogy 13 nap alatt kevesebbet fog mutatni a mérleg, de azt nem csak zsírból veszíted. Bár tudom a sok agyhalott kb. lesz.rja, mert csak a mérlegre adtok, formát azt nem akartok szerezni, és a könnyebb utat választjátok.
2013. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

13 napos fogyókúra? Bocs az offért, de annak mi értelme van?

Életmód váltás kell, és rendszeres mozgás. Ilyen egyszerű.

Az ilyen agyhalott diéták csak segítenek, hogy még többet szedj vissza.

2013. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én nem állnék senki oldalára, mert mindkét oldalon vannak igazságok, meg hülyeségek is. azért írok, mert azt a 13 naposat én is megcsináltam, és ha figyelmesen elolavssátok, annak az a lényege, hogy megváltoztatja az anyagcsere folyamatokat, tehát elvileg az ember nem hízza vissza azt ,amit leadott. megcsináltam, és tény,hogy nem ettem annyit utána mint azelőtt, de igen, tömtem néhány szar, értéktelen semmirevaló kaját(chips, meki, fehérpékáru, stb), és nem híztam vissza...azzal viszont egyetérek hogy a zsír megmarad, és sport nélkül el lehet felejteni mindent! peace!
2013. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tényleg megváltoztatja az anyagcserét, mert úgy lelassítja, hogy csak na. Ne magyarázza már be nekem senki, hogy ha egész nap nem eszek semmit, este is csak valami sz@rt, akkor majd pörögni fog az anyagcserém. Ehhez minimum napi öt étkezés kell normális kajákkal.
2013. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!