Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ekkora a mellem, akkor...

Ha ekkora a mellem, akkor abból nem tudok lefogyni sokat?

Figyelt kérdés

Igazából nem olyan hú de nagy, olyan pont jó, vagy annál egy kicsit jobb...85/C-s melltartókat hordok. Sokan mondták már, hogy milyen nagy a mellem az alakomhoz képest. Persze én ezt nem így látom, sőt én fogyni szeretnék a hasamból, és tudom, hogy a melléből fogy először az ember. De kérdem én, hogy ilyen mellbőségnél nem kell nagyon félnem??? Tehát szeretnék fogyni olyan 5-7 kilót (has, comb, csípő). Ha sikerülne lefogynom ennyit, akkor szerintetek a mellemből kb mennyi menne le ??? Nagyon büszke vagyok rájuk, és nem szeretnék műmelleket...

20/L


2013. máj. 9. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
ezt így látatlanba szerinted ki tudja megmondani?
2013. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban lehetetlen.

És nem csak arról van szó, hogy tegyél fel egy fürdőruhás képet. Arról is, hogy nem ismerjük a genetikai jellemzőidet, hogy honnan mennyit fogynál.. Egyél egészségesen, és akkor megtudod.

2013. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

C-ből A-m lett 8 kiló fogyással.

Hogy neked hogy alakulna, előre nem tudhatod...

2013. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon sokat fogytam és nem változott a kosárméret, csak a mellalatti méret. tehát 90Cből lettem 75-70C... :)

nagyon sokan azt mondják, hogy mindenki először a melléből fogy, de ez nagy butaság, nem mindenki egyforma alkatú..

2013. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
A C kosar nem nagy mell. Szerintem nem jo meretet hordasz (tul nagynak tunik a kerulete). En 80F-rol 75E-re fogytam eddig, de nem erzem jelentosnek a valtozast. Persze, mellrol is fogy az ember, de hogy ki mennyit, ez teljesen egyedi.
2013. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 poiu ***** válasza:
70%
Alkat kérdése. De minek ezen előre filózni? Visszahízni sokkal könnyebb, mint fogyni.
2013. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
85 C-s vagyok én is,van egy kis husi rajtam.Ha lefogynék most 10kilót maximum,akkor vagy 75 vagy 80B-s lenne a mellem,ezt már tapasztaltam.
2013. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
arányosan fogsz fogyni onnan is, attól függően, hogy milyen módszerrel, többet, vagy kevesebbet.
2013. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Genetika függő. Én 10 kg fogyással 1 kosárméretet fogytam. De ettől függetlenül megérte. :)
2013. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy nem zsírégető edzéseket csinálsz, hanem erősíted a hasad, combod, csípőd, hogy formásabb legyél. Csinálj törzsemeléseket, guggolásokat stb. Én is így csinálom, mert ha fogyok azzal mindig csak azt érem el, hogy eltűnik a mellem a többi részem meg ugyanolyan marad. Így viszont megmarad a mellméretem, mégis olyan, mintha fogytam volna, mert jobb alakom van, nem olyan plötyi.
2013. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!