Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok vagy linkelnétek...

Írnátok vagy linkelnétek nekem olyan tornagyakorlatokat amivel 1 hónap alatt lesz is látszata?

Figyelt kérdés

Főként has,csípő és kar érdekelne!!! Előre is köszönöm!

Mellesleg tokáról lehet valahogy fogyni??? o_O



2013. máj. 7. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nincs helyi fogyás: se tokáról, se hasról, se csípőről, se karról.

Fogyni pedig elsősorban helyes étrenddel lehet.

2013. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló leírta a lényeget.


De ráadásul nincs eredmény 1 hónap alatt. Mindenképpen hosszabb távban kell gondolkodni edzésben is, táplálkozásban is. 'Életmód'.

2013. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen hosszabb lenne a táv,de látható lesz e már 1 hónap múlva?
2013. máj. 7. 11:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt a legkeményebb súlyzós edzésnek sincs különösebben nagy látszatja. Valamennyi van, mert tónusba jönnek az izmok.

Mellette lehet 3-4 kilót fogyni is ennyi idő alatt, ez is látszik.

2013. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha étrendet váltasz, akkor magadon már észre fogsz venni némi változást. (pl. szoknyád, nadrágod derekán) Persze a mozgás is kell hozzá.
2013. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát főként mozgásra gondoltam,mert vega vagyok és az étrend így kicsit nehezebb.. :(
2013. máj. 7. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Tojás, tengeri hal belefér vagy az sem? Akkor marad fehérjének a gomba és a proteinpor. Az izmok ugyanis igénylik a fehérjét.
2013. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tojást néha eszek,de nem sűrűn mert allergiás vagyok rá. Halat azt egy félét eszem,bár azt is félévente egyszer.. hekket..az is jó? Igazából előtte is így étkeztem már lassan 15 éve nem eszem húst és max 70kg voltam,az volt a legtöbb. De szülés után amióta itthon vagyok csak jönnek a kilók felfelé. Már több mint 10kg feljött azóta h megszültem. :((
2013. máj. 7. 18:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, az emberi szervezet már csak olyan, hogy alapvetően fehérje és zsír üzemű. Rossz minőségű növényi tápanyaggal (szénhidrát, de specifikusan: cukor és keményítő) meg csak hízunk, legalábbis idővel. Meg a mérgező növényi fehérjék is ilyen hatású betegségeket segítenek elő.. ezért nem azt tanítják a gyerekeknek az iskolában, hogy ne egyenek húst. Mondjuk ez nem olyan jó példa mert kevés értelmes dolgot tanulnak, minden esetre a veganizmust nehéz jól csinálni, könnyen félresikerülhet és hízás, betegségek lesznek csak.

De ami jó, hogy van egy csomó vega aki különböző okoknál fogva (egészség, hús-éhség stb.) visszatért a húsevéshez, mondjuk egy egészséges paleo táplálkozáshoz.

2013. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Próbáld ki a Spinninget.


[link]

2013. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!