Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyozok és nem vizet...

Ha fogyozok és nem vizet iszok hanem egész nap light colát az ront valamin?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rohadt egészségtelen meg fuj de ez az egyetlen ami nem hizlal és finom üdötö.
2013. máj. 5. 01:41
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
be ne vedd már hogy nem hizlal. inkább igyál citromos vizet:)
2013. máj. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Kis naív :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2013. máj. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Fogytam miota nem sima colát iszom szoval nem hinném hogy kamu
2013. máj. 5. 02:36
 4/17 Simon0211 ***** válasza:
100%
A kalóriaértéke annyi amennyi a dobozon van! Viszont kapásból 3 dolgot mondok amiért a vizet kéne választanod. Kezdésképpen az állandó colafogyasztás igen hamar a fogaid kárára megy. Másodrészt a lightos kólák hatására az embernek olyan érzése van hogy mivel az lightos a kaja lehet mellette nagyobb adag...Másodrészt rengeted "mű" anyaggal teletöltik amik egészségtelenek. És egy jó diéta kezdő alapja egy egészséges ételeken és italakon kidolgozott étrend. Így bár nem hizlal bezavar az emésztésedbe, ami már a diétádba is beleszól.
2013. máj. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát én is iszom napi szinten light kólát, de szomjas leszek az édesre, szóval ez nekem nass. Akár 2 dl-t, akár 1 l-t iszom meg, akkor is nass, édesség, mint a tea, kávé. Nem is értem, hogyan bírod ki víz nélkül, az az alapital.

Nem tudom, a kóla milyen folyamaton megy át a gyártás során, hogy í víz eredeti formában marad-e benne, vagy megváltozik. Mert annak az összetevői szükségesek a szervezetnek.

Próbálj meginni 2 liter vizet, és mellette csak 1 liter kólát a nap folyamán. Az is valami.:)

2013. máj. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Vizet akkor iszom ha lefekszem és kiszárad a szám és kortyolgatok párat belöle. Tudom amugy hogy durván egészségtelen meg savasit meg hogy étvágyat csinál az édesitö de megörülök amikor eszem a sos ebédet pl és nem valami édeset ihatok rá.
2013. máj. 5. 05:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
3liter folyadékot kell fogyasztani. Ha azt mind colából iszod, jó esélyed van arra, hogy fogínysorvadás miatt jó korán kirohadjanak a fogaid.
2013. máj. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én sem voltam oda a vízért, de igazuk van, a rendes anyagcsere folyamatokhoz szükség van rá!

Én most megiszom a napi két liter vizemet, és azt a megalkuvást kötöttem magammal, hogyha ez meg van, akkor lelkifurka nélkül ihatok már kólát. :P Persze nem egy üveggel, hanem 1-2 pohárral. Így mindenki jól jár.


Amúgy kérdeztél, válaszoltunk, nem kell minket meggyőzni, hogy de te miért a kólát választod. Próbáld magadba erőltetni a vizet, egy idő után megszokod és igényelni is fogod. Ez csak egy rossz beidegződés, hogy nem azt iszod.

2013. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hiába írták többen hogy nem jó a kóla diéta elején ahogy látom úgyse érted szóval igyad nyugodtan és maradj 120 kg.
2013. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nem is kívánom a kólát, nem tudom hogy bír valaki minden nap liter szám inni belőle.

Azért a benne lévő foszforsav se piskóta ilyen mennyiségben.

2013. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!