Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diabéteszes kismama vagyok,...

Diabéteszes kismama vagyok, egész nap kerülgetem itthon a kólát, nem light, hanem normál. Annyira megkívántam, lehet baj ha iszom egy pohárral az ebédhez?

Figyelt kérdés

A párom mikor issza, még szabályosan rosszul esik:).

38 hetes kismami


2009. aug. 15. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tele van cukorral, nem lenne jó. Nem tud a párod kiszaladni a boltba light kóláért? De pár korty nem hiszem hogy árt, csak akkor arra figyelj mit eszel ebédre!

Kitartás, Neked már nincs sok hátra és nyugodtan ihatsz egy üveggel is ha kint lesz a baba!

Egy szintén diabéteszes 32 hetes kismami

2009. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igyál egy kicsit!

De miért nem szalad le a párod egy üveg Zero coláért, és abból innál?

2009. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy már a héten ittam egy fél literes light kólát, és nem szeretném ha baja lenne a picinek. aszpartám, aceszulfám k... szóval nem lenne jó félek.
2009. aug. 15. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én végig ittam terhességem alatt kólát, napi 1 üveggel. De nem vagyok cukorbeteg. Tele van cukorral, vigyázz vele!
2009. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon kívánod akkor nagyon keveset igyál belőle, vagy vizezd fel egy picit (mint a moziban vagy gyorséttermekben a gépi kóla) de akkor tényleg figyelj arra hogy benne legyen az ebéd ch tartalmában!

A 32 hetes voltam (azt hiszem az első válaszoló?)

2009. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz en kulfoldon elek de nezz korul mert szerintem otthon is mar nagyobb uzletekben biztosan talasz kismamaknak valo Colat es azt lehet inni. Hasonlo a doboza mint a light Colanak csak arany szinu nem ezust. Tehat van a piros normal Cola, az ezustos szinu light cola es a kismama cola ami aranysarga ez koffein mentes es cukormentes is ugyhogy nem lesz gond. Nezz korul nagyobb szupermarketekben. De ha szeritnem annyira kivanod egy poharkatol biztosan nem lesz bajod. :) Csak nem szabad tulzasba vinni.

Boldog babavarast

2009. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!