Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan fogyókúrával ami tényleg bevált?

Figyelt kérdés
mennyit fogytatok eddig,mennyi idő alatt ,és hogyan? egy idő után nem jöttek vissza a felesleges kilók?
2013. máj. 1. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fogyókúrával nem.életmódváltással fogytam 24 kilót szülés után 82kg-ról 58-ra.(172cm vagyok)én az update-re esküszök,illetve a mértékletes szénhidrátfogyasztásra,rendszeres sportra.minimum napi fél óra.
2013. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt megcsináltam már korábban többször is.

Igen, valóban kemény, de az is igaz, hogy 2 évig egy deka sem jött vissza, akkor is csak azért, mert téli esténként elkezdtem mogyorót és hasonló olajos magvakat nasizni.


Nem olcsó, elég sokba kerül, ha valóban be akarod tartani.

Ha belevágsz, akkor szerdai napon kezdd el, mert akkor vasárnapra esik az egyetlen tisztességes ebéd = egy nagy darab főtt hal. Másrészt munkahelyen nem is igen van arra lehetőség, hogy az ebédre előírt halacskáddal babrálj. :)))

2013. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Írd be a gógulbe, hogy "fehérje diéta". 14 kg egy nyár alatt. Nem is jött vissza e gramm sem, mert nem eszem azóta sem szemetet.
2013. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

A 13 nap alatt 6 kiló ment le, de én annak is örültem!

2013. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. valami mozgást végeztetek közbe?
2013. máj. 1. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Hallod kettes, ez valami katasztrófa :D Csoda, hogy nem haltál éhen. És gondolom jó szarul nézhetsz ki, hogy az összes izmod leadtad magadról :D
2013. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Nagyon tévedsz, nézd meg alaposan, minden napra ott a fehérje, a marhahús, vagy csirkemell, vagy grillcsirke, esetleg hal, vagy borjúsült. No meg a tojás, túró, stb. Csak alaposan át kellene nézned, nem pedig rögtön olyan módon kritizálni, ami a teljes tájékozatlanságodat és felületességed mutatja.


Egyébként pedig akkor is volt rajtam jó pár kiló többlet, és amióta egy évvel ezelőtt abbahagytam a cigit, rám jött további 10 kg, úgyhogy azt hiszem nincs más választásom, ismét nekifogok ennek a kemény fajtának, ami ráadásul pont az előbbiekben felsoroltak miatt nem is olyan olcsó mulatság.

Mástfajtát akármit kezdtem az elmúlt egy év alatt, semmi hatás, hát akkor ha legalább az a 6-8 kg lemegy rólam, már az is eredmény.

2013. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elhiheted, hogy nem véletlenül mondtam :D Tudom, hogy a hozzád hasonló nőimagazinos-fogyókúrás elmebetegeket, akik még ott tartanak, hogy a mérleg számít, mindenről meg lehet győzni, kivéve a normális kajálásról, nem is az volt a cél, csak annyi, hogy egy ekkora marhaság ne maradjon szó nélkül, ha már belefutottam. Még a végén valaki elhiszi...
2013. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

...és még a kávéhoz kockacukrot ír.mert ha egy fogyókúrás receptbe az van hogy édesítő,vagy nyírfacukor...na de kockacukor....áááá!

ebéd:semmi.

ez a recept= zsír nem fogy rólad egy deka sem,gyönyörű szép plötyi segged lesz,mert az izmodból veszítesz rengeteget.egyenes út a jojózáshoz.katasztrófa.

2013. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A fogyókúrák csak marketingfogások hogy valamit tudjanak írni szenny portálokra és nézettséget generáljanak. Beválik, hisz' egy csomóan olvassák.


Egyébként meg semmi értelmük, a legprimitívebb idióta is összeírhat véletlenszerűen kiválasztott 'kajákat' egy 'étrendbe' és leírhatja fogyókúraként. Ha valaki ezekből keveset eszik, akkor meg fogyhat - nem feltétlen lesz kevésbé hájas, de mondjuk éhezés gyanánt lecsökken valamelyest a testtömege. Sz.arul fog festeni, mindegy.


Miért olyan nehéz húst és zöldséget enni..

2013. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!