Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ne lógjon a bőr és ne legyen...

Ne lógjon a bőr és ne legyen narancsbőr? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! szeretnék mihamarabb lefogyni... 2-3 hónap alatt, nem akarok éhezni, mert akkor egyből fájna a fejem, munkámból kifolyólag nem tudok rendszeresen sportolni, mert amikor hazajövök hulla vagyok. fogyasztógyógyszereket nem akarok szedni! Mit tudtok ajánlani? ami hatásos és jó? annyira nem vagyok kövér, csak jóhúsban vagyok,( 166 cm 63 kg.)
2013. ápr. 26. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Lépcsőház van?


Én munkahelyen minden szüneteben lépcsőzők egyet. Pár hét után fel futok, meg le.


Ha vannak hosszú padok pl öltözőben, akkor feküdj rá és lábemelés.


Én olyan szép alakot értem el.

Plusz egy ideje betekerek munkahelyre (8 km)


És egyél kevés CH-t, és sok zöldséget

2013. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csodamódszer nincs. És nem is volt soha. A lefogyáshoz ugyanúgy rá kell szánni az időt: sportolni kell lehetőség szerint minél többet, és égetni a zsírt ahogy csak lehet. Ha erre nincs lehetőség, akkor marad az aranyhal...a fogyasztószerek hasznavehetetlen befuttatott selejtek mind.
2013. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kevés szénhidrátot egyél, zárd ki teljesen a pékárukat, a tésztát és a cukros dolgokat, üdítőket, még a 100%-osnak mondott gyümölcslevekből is keveset fogyassz. Használhatsz narancsbőr elleni krémet is, ha pl lépcsőzöl melóhelyen, akkor hatásosak is lesznek együtt. ;) Nekem a tripleffecttel van tapasztalatom, de van 1000 másik is.
2013. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!