Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már soknak számit?

Ez már soknak számit?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem fogyni szeretnék, csak tartani a súlyomat (l/165/53kg)Reggeli: egy tányér hajdina

Ebéd: 1 zacskó sós keksz és 3 db csokis ostya

Vacsora(18:oo): 1 db rántotthús, egy kevés tarhonya hússal

Nassolás(21:oo): 2 pohár eperturmix(tej és eper szirup). Általában kevesebbet eszem, de ma valahogy éhes voltam egész nap...


2013. ápr. 18. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
kiszámoltam kb 1,386 kcal volt max 1500 mert a sóskeksz az nem tudom milyen és mennyi lehetett
2013. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát érdekes napi étrend...,hol a zöldség?
2013. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Ez pocsék étkezés... teljesen egészségtelen, totál káosz és kevés is... egy rakás üres kalória, szinte 0 értékes tápanyag és neked ez sok?

Reggelire hajdina? Ebédre sós keksz, majd vacsorára tarhony és rántott hús? Blaaaa... És nem csodálom, hogy éhes voltál egész nap amikor délre csak sós keksz volt...

Hol a zöldség, a gyümölcs, a fehérje?

Lehet, hogy a súlyodat tartani fogod, bár azt se sokáig... azon is csodálkozom, hogy nem jelentkeztek még hiánytünetek...

Javaslom költözz Afrikába, ott mindenki divatosan sovány az ételhiány miatt...

2013. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Este 9kor nem kellene cukros zsírt (mert ez nagyjából az) inni. Az ebéd az tragédia. Reggeli, vacsora elmegy. De 3 étkezés helyett jobb lenne 5 (elosztva természetesen, nem +2 adag). Röviden, tömören ennyi.
2013. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggelire lehet szénhidrátban gazdag ételeket enni, akár cukrosat, ha nem bírsz lemondani róla. Én a zabpehely alapú aszalt gyümölcsös müzlit ajánlom, házilag a legjobb. Délelőtt valamikor egy alma. Ebédre nem mondok inkább semmit, majd mindjárt írok alapszabályokat, azt vedd figyelembe. Uzsonnára még mehet valami lassan felszívódó szénhidrát, de vacsorára már ne nagyon. Saláta, fehérje shake, vagy valami ilyesmi.


Alapszabályok: igyál több VIZET. Nem érdekel hogy most mennyit iszol, igyál többet. Ettől kevesebbet fog megkötni a szervezeted és amellett hogy kimossa a szennyet, még fogyni is fogsz.

Kerüld a gyors felszívódású szénhidrátokat, ilyen a cukor, fehérliszt, meg még néhány.

Kerüld a telített (~állati) zsírokat.

Ha muszáj nassolnod, inkább a nap első felében tedd!


Most csak ennyi jut eszembe, pedig van még egy csomó :D


Ja, és ami a legfontosabb, mozogj. Sokkal könnyebb lesz megtartani a súlyodat! És közvetlen edzés után is lehet cukrosat enni, bár csak mértékkel.

2013. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vagyok nagy szakértő, de szerintem hülyeséget csinálsz, pont este eszel valami érdembelit... Inkább ebédre egyél rendes főtt ételt, és vacsira csak rágcsálj valamit (kekszet, salátát, valami könnyűt)
2013. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!