Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 156 cm vagy és 56 kg. Soknak...

156 cm vagy és 56 kg. Soknak számít?

Figyelt kérdés
Igazából egyre többet eszek valamiért. :s nem értem magam, akkor is eszek, ha nem vagyok éhes. Ha éjjel fent vagyok akkor is eszek. És tudom, hogy ez nem normális, azt is tudom, hogy mit kell tennem, de képtelen vagyok tenni ellene. Soha nem voltam ilyen kövér. Egyszerűen nem érzem jól magam így. Annyiszor elkezdtem már az edzést, de már nincs időm a sok órám miatt. :s Mit tudtok tanácsolni? 20/L
2013. ápr. 16. 19:51
 1/8 anonim válasza:

Az első és legfontosabb: AKARAT. Ha ez nincs meg, akkor nem lesz javulás. Amúgy az attól függ. Mennyi a zsírod?


Foglald le magad, ne vegyél annyi ételt... Akarni kell. Ha ez megvan, akkor jöhet a többi teendő.

2013. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom! És rosszul is érzem magam emiatt, főleg azért, mert nem bírom így magam elviselni. Volt egy kb 2 hónapos mérésem akkor: derék:64 cm, csípő:94,jobb comb:54, bal comb:53,4.

most: derék:70, csípő:92,jobb comb:55,bal comb:54

2013. ápr. 16. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:

idefigyelj kislány

1 nem tűnsz kövérnek

2. sok tanulás órán való részvétel valamint a fejlődés eleve sok energiát emészt fel + a stressz is jön emellé

+ a sokáig való ébrenlét nincs mi csinálnod esetleg hévégente egy 2 óra tornát + futást beiktatni a napi rendedbe + hétköznaponként szállj le 1-2 buszmeállóval hamaabb és sétálj vagy szünetekben tornázz 10 perceket hidd el a legkisebb is számít:)

2013. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

* a nincs mit csinálnod részt lérstd nem kell jelentősen módositanod az életviteleden

persze sok gyümölcs zöldég hús tej és mindenféle élelmoiszer bevitele fontos +a bőséges REGGELI anélkül csak rosszn kedved lesz és levert leszel

2013. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére sok gyümit és zöldséget eszek, csak ugye anyukám főz és ő nem nagyon van oda a salátákért. Hétfőtől viszont egyedül főzök magamra, mert ő megy ki külföldre, magamat látom el. Attól fogva változtatok az étrendemen! Köszönöm a válaszokat, nagyon jót tettek! :)
2013. ápr. 16. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

156 cm-hez az 56 kg sok.

Én 159 cm vagyok és 48 kg, 54 kilósan nem éreztem jól magam a bőrömben, nem vehettem fel úgy valamit, hogy a hájacska a hasamon ne domborodott volna ki. Nekem a súlyzós és aerob edzés vált be.

A nincs rá idődre meg annyit, hogy 3 napot dolgozok, hajnali 3-kor kelek, két napot pedig az iskolában vagyok, mégis szakítok időt az edzésre (elhiheted elég fáradt vagyok). Csak arra nincs időd, amire nem akarsz szánni.

2013. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 21 éves vagyok.
2013. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
20 vagyok ugyan olyan magas mint a kérdező és mikor 53-57 kiló voltam(kb 2 évig) minden orvos hízókúrára akart fogni mert úgy néztem ki mint egy sétáló csontváz és gyenge is voltam nagyon,ami elmúlt miután 60 fölé tornáztam magam. Szóval a kérdező csak a saját megérzésének higgyen,az alkatod a fontos, nem a számok. Ha jól érzed magad így akkor ne hagyd hogy fogyókúrára rádumáljanak, ha meg nem, akkor a saját kedvtelésért fogyj lejjebb.
2015. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!