Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi plusz kiló számít kis...

Mennyi plusz kiló számít kis súlyfeleslegnek, és mennyitől számít soknak?

Figyelt kérdés
Szóval ha például nekem plusz 5 kg súlyfeleslegem van, akkor az soknak számít? És ha 10, stb.? Szóval mettől-meddig?
2012. jún. 29. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ nő vagy vagy férfi,hány centi vagy,mennyi az ideális.


Mert pl én 150centis nő vagyok,45 kilósan vagyok csinos.Rajtam 5 kiló már felesleg és látszik.


Párom 180centis férfi,neki 85 kiló az ideális,de 90 kilósan is megfelelő a súlya,főleg ha izmos...


érted...

2012. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, ez világos, de itt szoktam néhol olvasni, hogy rajtam 10 kg van, szóval nem nagy súlyfelesleg, meg ilyesmi, ezért gondolkodtam el, hogy akkor hogy számít ez. 21 éves lány vagyok amúgy 164 cm, nem tudom jelenleg hány kg, mert nincs mérlegünk. Mikor 50kg voltam, akkor azt mondták sovány vagyok, hát most nem annyi vagyok az biztos :) 60 biztos.
2012. jún. 29. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hatvan környékén vagy, akkor alkattól függően 6-8 kg plusz lehet rajtad maximum (ugyanilyen magas vagyok, pár napja 51,4 kg-ot mértem, ha edzenék rendesen, 55-58-nak kéne lennem, szóval az is számít, hogy mennyire vagy "plötyi"). Egyébként szerintem nem feltétlenül kg-tól, inkább alaktól függ. Láttam már 170 centis lányt, aki 60 kg-osan tökéletes volt, mellette kb ugyanolyan magas lány, 62 kg, és úgy nézett ki, mint egy bálna, pedig csak KÉT kiló különbség volt kettejük között...
2012. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!