Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi csökkenti az étvágyat?

Mi csökkenti az étvágyat?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert fogyókúrázni szeretnék, de mindig mindenhez van étvágyam és így elég nehéz lesz fogynom. Persze sportolok is, de egy kis diéta sose árt. Kérlek normálisan válaszoljatok! :)
2013. ápr. 11. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

ragaszd ki a bikinis képed a hűtőre.

amúgy nincsenek étvágycsökkentő szerek.

2013. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Evés előtt igyál egy pohár vizet vagy egyél egy kis gyümölcsöt, mondjuk almát. Én eltettem az édességeket, mert ha elő vannak, ahogy térülök fordulok, megeszem:)
2013. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül cseréld le a tányérjaidat gyerek tányérokra, így megmarad az illúziód, hogy tele tányér kaját megettél. Pár nap, és valóban elég is lesz a kevesebb is.
2013. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én hiába rakom el a csokit tudom, hogy hol van ! :)
2013. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell csökkenteni az étvágyat, csupán kerülni a zsírosodást okozó kajákat (lisztes, cukros ételek, burgonya, rizs, hüvelyesek, tej, tejtermék)
2013. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amivel csökkentheted az étvágyadat, az pl. a magas rostfogyasztás, megfelelő vízbevitellel, mert a folyadékot felszívva a gyomorban a rostok teltségérzetet okoznak.


Ami esetenként növelheti az étvágyat:a rendszertelen alvás, koffeinfogyasztás, stressz.

2013. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok! :)
2013. ápr. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!