Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit, és mennyi idő alatt...

Mennyit, és mennyi idő alatt lehet napi 13km biciklizéssel lefogyni? Ugyanúgy étkezem mint eddig, csak több lesz a mozgás.

Figyelt kérdés
Új munkahelyemre minden nap kerékpárral megyek.A táv 6.5KM az oda-vissza 13KM.Én 106kg vagyok és szeretnék lefogyni.Nem diétázom ,mert munka és gyerek mellett nincsen időm,se pénzem külön főzicskézni,és diétás kajákat vásárolgatni magamnak.
2013. márc. 28. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat ne várj tőle étrend változtatás nélkül. A fogyásban cca 80 % szerepe a diétának van, csak 20 % a mozgásé.
2013. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem bíznék benne különösebben (az én testemnek mit se számít, hogy gyaloglok-e 13 km-t naponta vagy sem, igaz, stagnáló típus vagyok, hízni és fogyni sem könnyű).


Akkor ne főzőcskézz külön. Miért nem lehet egyféle, amennyire lehet, egészséges ételt főzni, még plusz köret is belefér annak, aki nem Te vagy. Bizonyára van mit javítani az étkezéseiden, a legtöbb ember esetében ez a helyzet.

2013. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!