Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kevés volt ez a mozgás...

Nagyon kevés volt ez a mozgás mára?

Figyelt kérdés
Általában heti 3-4 alkalommal járok edzőterembe, azonban múlthét hétfő óta nem voltam betegség miatt (tüdőgyulladás, láz, ilyenek). Már kezdett lelkiismeret furdalásom lenni, hogy egy hete nem csináltam semmit, plusz ma kicsit többet is ettem, így megpróbálkoztam egy kis mozgással itthon, mennyire bírja a tüdőm. 15 perc aerob mozgást és 25 perc has-, comb- és fenékgyakorlatot sikerült összehoznom. Úgy gondoltam, holnaptól megint megyek edzőterembe, szerintem bírom már, nem fulladok be, nem szúr a tüdőm. Nagyon kevés volt a mai mozgás? :/ Köszi előre is!
2013. márc. 25. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon ostoba kérdés volt, nincs olyan hogy kevés mozgás, se sok mozgás, se ideális mennyiség. Mindenki annyit mozog amennyit kedve van.
2013. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó-jó, tudom, de azért heti 3-4x 1-1,5 órát lenyomok edzőteremben, mindenféle mozgás egybevéve, ahhoz mérten. Ja, meg hogy ugye 1 hétig nem csináltam semmit.
2013. márc. 25. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Tüdőgyuszi után mozogj, amennyi jól esik.
2013. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben jól fűtött szobában nyomnék egy kis edzést saját testsúllyal még pár napig. Megfázásos nyavajákból sajnos sokáig tart a lábadozás.
2013. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!