Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy foggyak le 1 hónap alatt...

Serenity-cica kérdése:

Hogy foggyak le 1 hónap alatt 10 kg-ot? Ha nem is 10-et, de megközelitőleg. Min.7-8-at.

Figyelt kérdés
24/L vagyok 168 cm magas és kb. 75-80 kg. már 2 hét alatt fogytam 2 kg-ot, de kevésnek tartom ezt ennyi ido alatt. delelott 9-10 korul szoktam felkelni, de delutan 2-3-ig nem tudok enni egy falatot sem. arra gondoltam, hogy reggel egy kávéval kezdek, mert nem szoktam kavezni, de meg tudom inni cukor meg tej nelkul is, ha muszaj. ja! este 6-7 utan, de max. 8-tol nem eszek mar semmit. a combombol szeretnek fogyni meg a hasambol. milyen sportot tudnatok mondani, ami nem uszas es nem kocogas es lehetoleg a baratnommel ketten tudnank csinalni. es ami csak egyszer kerul penzbe (pl. gorkori) es nem berletes vagy ilyesmi. aerobikozni sem szeretunk. es lehetoleg a combomat fogyassza. illetve vannak-e olyan dolgok, mint pl. a kávé, amik segitik a fogyast? a fogyasztoszerekben nem hiszek, bar tippet ezekkel kapcsolatban is meghallgatok.

2013. márc. 21. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:

24 éves létedre elég tudatlan vagy (egy idős vagyok veled). Heti 1 kg az nagyon jó. Sőt szakemberek havi 2 kg fogyást tartanak egészségesnek.

A fogyáshoz első sorban jó étrend kell. Nem kell kávéznod, ha eddig nem csináltad. De a cukrokat és a lisztes ételeket el kell hagynod. Gyümölcsöt sem érdemes már délutántól fogyasztani, a gyümölcscukor sem a barátod.

Az a fontos, hogy fehérjedúsan táplálkozz, napi 5-6 alkalommal egyél kis adagokat.

Állítólag a zöld tea is segíti a fogyást, ízesítetlenül idd napi 2-3 csészével, ha bírod az ízét.

De havi 4 kg-nál többet nem nagyon fogsz tudni fogyni. Ráadásul ha elkezdesz koplalni azt a bőröd is megsínyli. Aztán mehetsz plasztikázni, mert plöttyedt leszel.

A görkori az jó sport napi 40 perc tökéletesen kiegészíti az étrendet.

2013. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a kávét a neten olvastam. tudatlanság: eddig nem igazan fogyokuraztam, csak ilyen 1-2 kg ugralt le-fol. most az utobbi egy evben hiztam meg, hogy abbahagytam a sportolast (uszas) megiszok barmit, ha fogyok tole, de havi 4 kg-nal szeretnek tobbet fogyni. nem direkt koplalok, csak elobb egyszeruen nem tudok enni, mert ha eszek reggel, akkor egesz nap kell ennem, hogy ne legyen hanyingerem. es akkor meg azert lesz hanyingerem, mert egesz nap ettem. bar nem annyira, mint ha nem eszek. na mindegy. sportolasra heti 2X tudok idot szakitani, de akkor akar 3 orat is vagy tobbet is tudunk gorkorizni. a kocogast olvastam meg, hogy nagyon jo, de azt nem szeretek. nagy a mellem es zavar.
2013. márc. 21. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt ugrott rád ez a túlsúly? Persze, hogy nem. Akkor miért gondolod, hogy ilyen szélsebesen meg tudsz tőle szabadulni?

Nincs olyan mozgásforma, aminek iránytűje lenne bármely testrészedre. Tallózz a youtube-on, akkor találsz neked megfelelőt. A fogyasztószerekben ne is higyj! Higyj magadban, hogy normálisan tudsz étkezni, szemét kaják nélkül.

2013. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan koplalj, fogyj csak többet havi 4 kg-nál, meg égess zsírt helyileg, legalább rájössz hogy mit mutat majd a tükör.
2013. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Sehogy nem fogysz annyit ,mivel heti maximum 0,5 - 1 maximum a súlyveszteség.. ha ettől több lesz ,az már izomveszteség... és hidd el ,utána nem fogsz magadnak még ennyire se tetszeni.


Viszont ezt a combból és hasból szeretnék fogyni nem tetszik.. Helyi zsírégetés nincs. Mindenhonnan fogy az ember ,csak nem mindenhonnan ugyanolyan gyors ütemben.



Először is tedd rendbe a kajádat..


de helyetted berakok ide egy étrendet..


it pl egy : [link]


sőt ,innen még találhatsz magadnak olyat ,ami jobban tetszik.:

[link]


Étrended ilyen legyen :


2,5-4g tskg fehérje 1-2g tskg ch... ha nagyon éhes vagy ,akkor viheted egy kicsit feljebb a ch-t.. de óvatosan.



Remélem segítettem.

2013. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom, segitettel, de ebbol nekem levennem kell, mert ennyit en nem tudok enni. egyebkent megmertem magam pontosan es 70 kg vagyok. tudom, hogy mashonnan is fogyok, de a legfobb nekem a combombol. de eddig csak a hasmbol sikerult. viszont az mar jo igy nekem.
2013. márc. 27. 21:26
 7/9 anonim válasza:

Az már a genetikádon múlik ,hogy honnan kezd el leggyorsabban fogyni az ember.


Ha ezt mind nem bírod bevinni szilárd kajából ,akkor 50%-át beviheted fehérjéből.. :) ami amúgy is kell . mert ha koplalsz ,akkor izmot vesztesz ,nem zsírt .. utána pedig még ennyire sem fogsz tetszeni magadnak ,mint eddig. :)

2013. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ha csak feherjet eszek az eleg a szervezetemnek?
2013. márc. 28. 12:17
 9/9 anonim válasza:
diétakor az a lényeg ,hogy a fehérjebevitelt növeljük a szénhidrát bevitelt pedig csökkentsük. Így a magas fehérjebevitellel megőrizzük az izomzatot ,tehát azt nem fogja leépíteni ,ellenben a zsírt igen . próbálj sok húst enni .. a ch-t is rizsből próbáld bevinni ,mivel az a jó ch.:)
2013. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!