Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyre vékonyabbak az emberek,...

Egyre vékonyabbak az emberek, vagy csak nekem tűnik így?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben sajnos meghíztam kicsit, szóval lehet csa azért figyelem jobban, de szerintem legalábbis a mi sulinkban már minden lány tök gebe, sokkal inkább mint pár éve. Mit gondoltok?
2013. márc. 18. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Én is ezt vettem észre!

Régen (mondjuk még egy éve is kb.) akaratlanul is többször felfigyeltem az utcán járkálva arra, hogy milyen sok a kifejezetten dagadt ember.

Leginkább a fiatal nőkön vettem észre, mert ez a kategória vagyok én is, nyilván jobban feltűnik.


Mostanában pedig pont meg is jegyeztem már, hogy érdekes, de egyre több a csinos, vékony lány. Nem tudom, minek köszönhető ez, vagy csak az én megfigyelésemmel van a baj, de tényleg ezt látom.

2013. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így látom! Persze találkozok molettebb lányokkal, de egyre jobban azt figyelem meg, hogy több a csinosabb lány.
2013. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem is így van .. Egyre többen fogyoznak , figyelnek oda magukra . Divat az egészség :)rajtam van sajna 6 kg fölösleg le kene dobni ...
2013. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Tök gebe? Innkább egészséges. Példát kellene venni róluk nem gebézni őket... Douchebag.
2013. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjét tapasztalom.

Ahányszor elmegyek egy iskola előtt - legyen az általános-, vagy középiskola -, többségében csak teltebb gyereket, tiniket látok.

Jó 10-15 éve még más volt az arány. Legalábbis ott, ahova én jártam.

2013. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Érdekes módon ezt csak a nőknél veszem észre. Én 25 éves vagyok (f), elég sokat sportolok, így szerencsére elég jó formában vagyok.


Ellenben a férfiak között egyre több sörhasú arcot látok, már 20 és 30 év között is! Mintha a férfiak leszarnák az egészet, míg a nők egyre inkább az egészséges életmód felé fordulnak.

2013. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs több vékony ember, mint 5 éve:) Vagy csak én nem veszem észre.

De tavaly voltunk a Velencei-tónál nyaralni, hát ott valami rettenet, milyen vézna lányok voltak. Nem egészségesen karcsú lányok, hanem kimondottan gebék. Biztos van valami a vízben:)

2013. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vegyesen látom az embereket.
2013. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!