Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ide kérdést feltevő emberek...

Nikozia12 kérdése:

Az ide kérdést feltevő emberek zöme miért nem tud előtte esetleg megnézni az előző kérdéseket?

Figyelt kérdés

Minden 3. kérdés ugyanaz!!! Hogy tudnék fogyni hasról? (édesem csak onnan sehogy) Sokat ettem e?(1 alma és 3 keksz-édesem nem!! Sőt) Falási rohamom volt is kiettem a hűtőt elbasztam mindent?( nem csak tanulj önuralmat..késő bánat) Hogyan tudnék lefogyni?(könyörgöm...tessék már egy icipicit informálódni és ha már teljesen azt sem tudod h. hogyan fogj bele feltenni ezt a kérdést immáron 25687.-re)

Hány kalória volt xy?( ha ide kitudsz írni kérdést akkor egy kalóriatáblázatot is találsz)


Bocsánat ha megsértettem valakit de egyszerűen én ezt már nem értem!


2013. febr. 24. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolják, hogy így egyszerűbb, de tulajdonképpen pont ez a butaság: míg leírják a kérdést, addig beírhatnák a kulcsszavakat a keresőbe és már meglenne a válasz.


Ez van, sokaknál az Agy bácsi lustálkodik a munkahelyén.

2013. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez bennem is felmerült már, főleg a halmozottan idióta kérdések esetében.


Amúgy az ételes is tele van azzal, hogy mit főzhetek ebből és mi az akármi receptje. A kereső alapfokú használata nem tartozik az átlagember ismeretei közé (jó, az első esetben kicsit több utánajárás kell).


Hm, de igazából... Aki pl. sokkot kap, mert megevett 3 kekszet a fél alma mellé egy nap és emiatt 2 napig koplalni fog, az nem áll azon a szellemi szinten, hogy felmerüljön benne a kereső használata s a kapott találatokat helyesen tudja értelmezni, elválasztva az ocsút a búzától. Sokan elég aranyosak ahhoz, hogy próbálják terelgetni az efféle báránykákat is, bár láttam már okkal kissé frusztrált törzstagokat.

2013. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
" Báránykák " ... Igen, talán tudat alatt éppen ezért kapnak ennyi segítséget. Végül is nagyrészt én is megsajnálom az ilyeneket ( amellett persze megfognám a nyakukat néhánynak, hogy észhez térjenek ), de hát ha ok és cél nélkül járnánk ide, akkor mi lennénk az idióták.
2013. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert az emberek úgy gondolják hogy az ő kérdésük másabb. Visszacsatolást, megerősítést várnak de ezt más kérdésével nem kapnák meg.

De komolyra fordítva a szót, nem tudom. Én ha itt olvasgatok és a hogy lehet fogyni combból, hasból stb. kérdéseket olvasok akkor már csak átugrom őket. Néha mikor beírják a kérdést nem dobja ki a kereső, de ha kidobja hogy nem lehet kapcsolni hogy ott már válasz is van? nem értem én ezt..

2013. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol ez van, nem csak itt. Az emberek többsége alapvetően ostoba.
2013. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert az ember azt hiszi, hogy olyan választ kap, ami majd megnyugtatja, ami a kedvére tesz.

De ez nem csak itt van így, pl a gyerekvállalás rovatba is minden 5. kérdés "Terhes lehetek-e?", ráadásul ezek 90%-a úgy folytatódik, hogy ha "lenyeltem a spermát" vagy "megujjazott" vagy "rám nézett".

Az emberek zöme nagyon buta, vagy lusta és inkább mástól vár megoldást.

2013. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!