Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak egy szerencsétlen liba...

Csak egy szerencsétlen liba vagyok. De mégis mit tegyek, hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Érzelmileg sérült vagyok, soha nem állt mellettem senki, egyedül voltam mindig. Se szülő, se barát. Évekig dohányoztam, ha ideges voltam, ha szomorú rágyújtottam. De leszoktam mikor terhes lettem, így ma ha ideges vagyok az ételbe menekülök. Reggel 7 óta annyit ettem amennyit más 1 nap alatt. Tegnap is tele tömtem magam,pedig fogyózom. És sajnos a zöldség nem elégíti ki a vágyaim.

De nagyon le akarok fogyni. Vagy ezek szerint mégsem. Annyira szomorú vagyok, legszívesebben elásnám magam. Csak egy szerencsétlen csőd tömeg vagyok.


2013. márc. 14. 09:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan mintha 2 énem lenne, az egyik mondja, hogy ne azt ne edd meg, a másik, hogy de azt még meg kell enned.
2013. márc. 14. 09:31
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne sajnáltasd magad.Ezzel kezdj.Próbálj talpra állni ebből a helyzetből, mert ha így maradsz akkor tényleg egy szerencsétlen leszel egész életeben, akit kinevetnek a háta mögött.
2013. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a rossz kajáktól. Csak annyi legyen a hűtődben, szekrényedben, ami nem baj, ha aznap elfogy. Kezdj el edzeni. Menj el sétálni ha hirtelen zabálhatnékod támad (persze szigorúan pénztárca nélkül)!
2013. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tornázok hetente 3-4 alkalommal január óta. Van is eredményed, de már elegem van, hogy 2 hetente előjön ez az érzelmi evési kényszer, mert a tanulmányaimmal gondok vannak, mert jön 2-3 váratlan csekk és még a gyereknek nincs egy darab tavaszi ruhája vagy cipője, vagy mert bejön egy ilyen szerencsétlen idő és nem tudok kimozdulni sem, persze a gyerekem egyfolytában sír, hogy ő ki akar menni. De mit csináljak, ilyen orkán szélbe nem tudom ki vinni.
2013. márc. 14. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen liba vagy, mégis sokkal többet tudsz mint a többi szerencsétlen liba. Hiszen te már felismerted!


Egyél, jó zsírosan, húsokat ÉS a zöldségeket. Így jól fogsz lakni, hízni sem fogsz (sőt fogyhatsz, ha van miből). De akkor nagyon figyelj a cukros kajákra, kenyerekre, tejtermékekre, ezeket tanuld meg elkerülni.


Egyébként sokat lehet fejlődni lelkileg, fizikailag csak jó helyen kell ezt keresni. Vannak komoly képzéseket nyújtó egyesületek, harcművészet és gyógytornákat lehet tanulni, pilatest, callanetics-et, jógát.. mindegyikkel több leszel!

Intim súlyzós edzésekről nem is beszélve, talán a legígéretesebb edzés lehet nők számára, hogy fejlesszék magukat.. sok téren :)

2013. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyereknevelésben van segítséged?
2013. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy.

Nincs, dehogy is, hisz írtam is fentebb, se barátom, se szülöm nincs. Férjem pedig rengeteget dolgozik.

2013. márc. 14. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Megtanulhatsz jól enni, ezen rengeteg múlik, és nem lehetetlen dolog! :)
2013. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!