Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez most mégis mi? Hogy képzeli...

Ez most mégis mi? Hogy képzeli ezt ez a szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Mostmár minden jöttment idióta sz*r lehet nagykirály mert összek*r fél nap alatt egy ilyen rakás p*sát. És egyeseknek ez azért vicces, mert a szegény p*csfej nem tudja kimondani a szavakat normálisan, miközben kitudja hány éve él már itt. Azon gondolkozok, hogy ez ratyibb-e vagy a kubairitmus.

Nektek mi a véleményetek erről a pösze kutyáról?



http://www.youtube.com/watch?v=W1Qn6mdYqSU&feature=related


2012. júl. 7. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ai se tsu pego vagy minek a paródiája , szerintem vicces.. jó nem egy pamkutya de elmegy..szöveg meg kitérdekel ? szsiszkát is hagyák szárnyalni(szerencsére)
2012. júl. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chrishu ***** válasza:
Szerintem vicces... De ízlések és pofonok...
2012. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát figyelj .. megmondom öszintén.. ha nem érdekel valami nem keresek rá.. ez pont olyan.. nemértem te miért kerestél rá ha annyira nem érdekel.. de szerintem is..SZERINTEM!.. hülyeség.. de istenem kinek mi tetszik.. másnak lehet az hülyeség amit te vagy én halgatunk.. és fordítva is szóval azér ilyenek nemkéne se vitatkozni, se kérdezni ... halgasson mindenki azt amit akar.. nekem annyi a bajom hogy sokan akarják követni a divatot.. és olyat halgatnak ami nem is tetszik nekik de kénytelenek megszeretni mert ez a divat... én inkább maradok a magam rocker világába minthogy divatot kövessek :D de hát ezvan na szóval ennyit gondolok erről
2012. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még nem vitt rá a lélek h meghallgassam. drága az a fülészet
2012. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!