Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák lefogyni? Mert...

Hogy tudnák lefogyni? Mert már féléve nem eszek csak nagyon ritkán nasit és negyedéve rendszeresen sportolok de semmi.

Figyelt kérdés

160-170 cm között vagyok.És a súlyom 70kg körül van.12 éves vagyok.6-dik osztályba járok.3-dik osztályban még futóversenyeket nyertem.4-dik osztályban volt egy barátom,azzal mindig elmentem bicajozni,hülyéskedni de a rossz irányba huzott(viselkedésben).Aztán már úgy jó barátom nemvolt és egyre többet gépeztem és ettem.5-dik osztály után nyáron még végig gépeztem naponta több zacskó

kekszet ettem.De 6-dik elején abbahagytam a nasit.Pár hónapja már kosarazok,sokat bicajozok,és szoktam úszni.De már nemis gépezek sokat.De semmit se fogytam (fél kilót,de azt a következő hétre visszais hízom).Lécci normális tippeket.



#fogyás #hogy foggyak le?
2013. márc. 13. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ehet. De lehetek őszinte (káromkodhatok)?

Mi a f@sznak?


Azt nem kérdezed, hogy mit piáljon, vagy milyen drogot szedjen. Akkor mi ez a milyen szénhidrátot egyen kérdés? Amúgy zöldséget.

2013. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Nem tetszik a viselkedésed kissrác.

Ha a szénhidrát olyan ördögtől való lenne akkor miért szerves és elengedhetetlen része néhány sportnak? Pl én hogyan tudnék tömeget növelni nélküle? Sehogy...

A fehérje a leg értékesebb tápanyag ezt nem vitatom ha más nincs a szervezet azt is képes el égetni és energiát nyerni belőle...

2013. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tetszik a viselkedésem. Nekem viszont már a gondolat is tetszik, hogy tömeget növelsz, hogy szép és nagy legyél. Szexi, szerinted is?


Zabáld a keményítőt, ha igazán hatékony akarsz lenni akkor anabolikus szteroidokat is nyomsz. Hogy a fészkes fenébe sikerült összekapcsolnod a normális vagy egészséges életmódot, táplálkozást a tömegnöveléseddel és a szénhidrát fogyasztásoddal? Jó hogy nem már tényleg a gyógyszereket mint egészséges és jó anyagokat ideologizálod meg, mert segítik a tömeggyarapodást... Az ember tömege viszonylag adott, lehet tejben lévő növekedési hormonokkal, sok szénhidráttal húzni a tömegen, közben jó kis zsírt is felpakolni (na ezért káros a keményítő, mert zsírban raktározódik rád) de ezek már az egészségtől eltérő dolgok lesznek.


Igazából lassabban, de jóval egészségesebben tudsz tömegelni zsírfogyasztással is. Mert a kalóriapluszt be tudod vinni zsírral is, könnyebb mint szénhidráttal, csak lassabban fejlődnél mivel nem lenne állandóan inzulinlöketed. De egyéb hormonok szintjének meg kedvez a sok zsír - kevés ch, úgyhogy ez nem rossz mód, csak valamivel lassabb.


De itt fogyásról van szó, míg a sport teljesítményről és elért eredményekről szól, bármit megesztek, megtesztek valamiféle 'sikerért', addig a fogyás lehetne egészséges folyamat is. Tehát esztek keményítőt, hogy jobban nőjetek.. oké, mert versengtek, hát nektek ez a fontos. De aki nem versenyez, csak szimplán le akar fogyni, netán egy életen át elkerülné a cukorbetegséget, szív-érrendszeri betegségeket, az minek egye az ócsó keményítőt? Semminek.

2013. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Kezdjük azzal h. szénhidrát és szénhidrát között is van különbség...Amiket te zabálsz kétpofára(gyümölcsök)

tele vannak frutózzal ami magas glikémiás ch és az barátom az b@szkodja neked az inzulinszinted....

Az meg h. kire mennyi zsír megy az izom mellé tömegnöveléskor genetika függő...

Zsírral hogyne azzal full szárazon tudok nőni igaz? Ne fárassz már öreg...ha tényleg így lenne akkor mindenki zabálná az étolajat stb...tejben növekedési hormon kössz h. szólsz majd most akkor megiszok 3l-t és reggel Cutler leszek így gondoltad?

2013. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérlek te is ragaszkodj a tényekhez.


- a fruktóz glikémiás indexe nem magas

- a fene eszik sok gyümölcsöt :D a fruktóz bizony tényleg ergya, de hát senki sem preferálja a cukorevést, én miért tenném?


- igen, zsírral szárazon tudsz nőni. Mint a fogyózók, akik túllátnak a kalóriamítoszon, zsírbevitel mellett fogynak, úgy izomtömeget is lehet növelni úgy, hogy az energiád nagy részét Ch helyett zsírral viszed be.


- tejről tanulj, én ódákat írhatnék neked róla. Nem fogod érteni (ez az idióta sértegető rész volt, ne vedd komolyan) szóval a tej az emlős újszülöttek növekedéséhez kell. Ezért emeli meg az inzulinszintedet, igazából bármennyire is divatos testépítők körében, hogy nem isznak tejet... mert jaj zsír meg tejcukor van benne, azért a tejsavó fehérjét nem vetik meg, ugye? Meg a túrót. Nem véletlen, elsősorban nem azért mert olyan kur.vanagy fehérje forrás, vagy mert a tejsavó gyors, a túró meg lassú.. a fenéket, hanem mert természetes hormonforrás, ugye alap funkciójából eredően. Ez normál gondolkodású emberekben ugye kerülendővé tesz minden tejszármazékot, viccesebb észjárású testépítők viszont tolják a túrót, tejsavót.


[link]

[link]


Ezek a tej inzulinszintünkre gyakorolt hatásaira vonatkozó tanulmányok absztraktjai.

2013. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Akkor ha napi 250g nál több túrót fogok enni mondjuk fél kilót akkor jobban fogok nőni?
2013. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!