Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák lefogyni? Mert...

Hogy tudnák lefogyni? Mert már féléve nem eszek csak nagyon ritkán nasit és negyedéve rendszeresen sportolok de semmi.

Figyelt kérdés

160-170 cm között vagyok.És a súlyom 70kg körül van.12 éves vagyok.6-dik osztályba járok.3-dik osztályban még futóversenyeket nyertem.4-dik osztályban volt egy barátom,azzal mindig elmentem bicajozni,hülyéskedni de a rossz irányba huzott(viselkedésben).Aztán már úgy jó barátom nemvolt és egyre többet gépeztem és ettem.5-dik osztály után nyáron még végig gépeztem naponta több zacskó

kekszet ettem.De 6-dik elején abbahagytam a nasit.Pár hónapja már kosarazok,sokat bicajozok,és szoktam úszni.De már nemis gépezek sokat.De semmit se fogytam (fél kilót,de azt a következő hétre visszais hízom).Lécci normális tippeket.



#fogyás #hogy foggyak le?
2013. márc. 13. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A te kérdésed alatt van valami paleós kérdés gyümölcsevésről. Nézd meg azt, és úgy tudnál lefogyni.
2013. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Látom fiatal vagy, írok normálisabban, de tanulj belőle! :)


Visszafogtad a nassolást, de kenyeret vajon eszel-e? Ha kenyeret eszel, az ugyan olyan mintha még mindig kekszet ennél.


A kenyeres, tésztás, rizses ételeket ZÖLDSÉGEKKEL helyettesítsd. Egyél minél több húst és zöldséget, és minél kevesebb 'egyéb' dolgot. Ugyanis egyebekre (joghurtok, édességek, müzlik, kekszek, üdítők) nem szükségesek a szervezeted számára, de gondot okozhatnak.


Jó, hogy sokat mozogsz, de sajnos a hízás-fogyás csak a mesékben függ a mozgástól, valójában az étkezéseken múlik.

2013. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Rendben,de az a baj,hogy nagyon válogatós vagyok.Húsfélékben csak a halrudat szeretem.A gyümölcsök közül almát szeretem nagyon,és abból jó sokat is eszem.És nagyon sok 100%-os narancslevet,almalevet is.De még házilag facsart narancslevet is.Hiába próbálok húst enni,mindig majd elhányom magam.És az a baj,hogy nagyon szeretnék mozogni,de igy nemtudok mivel 200méter futás után már teljesen kivagyok.De a kosarat szeretem,bírom is csinálni.Esetleg még nyáron megyek majd rokonokhoz melózni(már csak azért hogy neis itthon üljek...). De nagyon szeretnék még kosarazás mellet valamit.(görkorcsolya,gördeszka,roller,BMX-ezni) de nemtudom.Futni reggelente elfogom menni,és utána futás után egyből nyújtsak pár percet?
2013. márc. 14. 14:12
 4/16 anonim válasza:
Esélytelen vagy
2013. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A halrúd nem hús, hús az a hal, amiről látod, hogy hal. Hús a levágott állat vázizomtata és belső szervei. Hús kategória még a tojás.


Egyél zöldségeket gyümölcsök helyett.


A futás és a kosarazás szórakozás, nem edzés. Tessék gyógytornázni, erősítő edzéseket végezni (akár netes tornákat, pl.: Bodyrock TV) vagy harcművész edzésre eljárni.


A válogatással, túlzott gyümölcsevéssel nem lehet mit kezdeni, döntsd el hogy kell-e az egészség (és akkor túlzott gyümölcsfogyasztás helyett áttérsz zöldségekre, kiegészítve valamilyen hússal, hallal vagy tojással) vagy megelégszel azzal ami most van.


Kár, hogy ez a te döntésed, igazából a szüleidnek már rég dönteniük kellett volna, és már 11 éve nem szabadott volna tejes, cukros, lisztes ételeket kapnod, de őket meg nem tájékoztatták, ilyen a világ. Most már rajtad áll mit eszel, nem gondolom hogy egyszerű a helyzeted..

2013. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sok a cukor, keves a feherje az etrendedben. Hidd el en sem vagyok oda a husert, de halat es tojast eszem, mert szukseg van ra. A mozgas fontos, hiszen noveli az anyagcseret, viszont minden nap nem kell szerintem. Lehetseges hogy serdulokent hormonvaltozas megy vegbe a szervezetedbe, de a kajan tenyleg valtoztass.
2013. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tejet szoktam inni, méghozzá sokat(de csak igy simán,ahogy az üvegben van).Tojást szoktam enni.Tükör tojást fölleg paprikával.meg igazából a szüleim azt mondták,hogy 3-4 éves koromig mindent meg ettem.És soskafözeléket,minden húst ,meg amit elém raktak.De 5-6 éves koromban Szegedre kellet menni a klinikára tüdő műtétre,mert valami volt a tüdömben. Azt mondták az orvosok, hogy valami hús féle. Valami olyasmi lehetséges, hogy kiskoromban félrenyeltem és most okozott bajt,de ez tudat alatt megutáltatta velem a húst,s ezért nem eszek,nem szeretem ?

Egyépként köszönöm a válaszokat.

2013. márc. 24. 16:05
 8/16 anonim válasza:
Tüdődbe került egy falat husi? :))))
2013. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a tejivást, minden formában és edd a tojást, húst, halat, zöldségeket, csak ne kenyerezz, cukrozz, tésztázz. Igazából nem bonyolult. Ha nem szereted a húst, akkor eszel tojást, vagy halat. Ha ezeket nem tudod minden nap enni, akkor eszel zöldséget és gyümölcsöket. Még mindig tej és kenyérmentes.
2013. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
TaplalkozasHarcmuves! És akkor mégis milyen szénhidrátot egyen? Nem ehet pl zabpelyhet és teljes kiőrlésű kenyeret és tésztát? Ne má...
2013. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!