Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni 15-20...

Babócás kérdése:

Szeretnék lefogyni 15-20 kg-ot. Tudnátok segíteni? 20 éves,153 cm és 62kg vagyok:- (

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve szültem. 47 kg-ról indultam. Igazából a feleslegem 90% a hasamon van. Mert a méreteimhez képest elég nagy volt babám:-) és valószínûleg kinyúltak a "hasizmaim". Sajnos edzôterembe nem tudok eljárni, itthoni gépünk nincs. Futni eljártam, csak baromira megfájdult a térdem...kb 1 hétig még bicegtem, miután abbahagytam. Szóval a segítségeteket, tippeket és "nagy fogyás történeteket" várok!:-)

2013. márc. 12. 15:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Óó, félreírtam (na nem mintha, sokat számítana)! 22 éves vagyok.
2013. márc. 12. 15:14
 2/7 anonim ***** válasza:

hova a bánatba fogynál 20 kilót? Nem gondolod, hogy kicsit viccesen nézne ki, egy 42 kilós anyuka???

Amúgy egyszerű diétázz, egyél sok zöldséget, húst, gyümölcsőt, ne egyél liszteset, cukrosat, keményítőset. Sétálj nagyokat a babával, tornázz otthn napi 25 percet, mikor alszik és kész is.

De ne feledd, NEM kell 20 kilót fogyj, max 10et.

2013. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig a futás jó lenne. Nem lehet, hogy valamit rosszul csináltál? Nem melegítettél be előtte megfelelően, nem öltöztél fel eléggé, nem jó cipőben, nem jó terepen futottál?
2013. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Borzasztóan rosszul érzem magam a bôrömben. A Babócám elôtt magabiztos, jókedvû voltam. De most utálok kimenni.. már várom, h ki lesz a következô, aki megkérdezi, h úton van a kistesó?! Ez a bánatért akarok ennyit fogyni..

3 km-t futottam minden hétköznap este bicikli úton, egy egyszerû, puma sportcipôben. Én a túlsúlyra gyanakodtam. Mert a lábamon nincs felesleg (csak egy pici a combomon, de az egyáltalán nem vészes), és at gondolom nem bírta el a futás közben ránehezedô súlyt.

2013. márc. 12. 15:43
 5/7 anonim válasza:
én az otthoni tornát ajánlom. Rubint Rékának nagyon jó videói vannak, nézz meg egy kettőt, ajánlom a kismama videóit elsősorban:) meg eleinte csak 20-30 perceket csináld, utána növelheted 40-re, 60-ra és végül mehet a 90 perc is:) főleg a hasizmos részeket ajánlom akkor. én felszabadulok ezektől a tornáktól, én naponta csinálom, nagyon hatékony. persze a táplálkozásomra is odafigyelek, de gondolom a pici miatt neked még ez nehéz, ha még szoptatsz, ha nem, próbálj kicsit változtatni :)
2013. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ki fogom próbálni a Réka-tornát!:-)

2013. márc. 14. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy ne fogyj, csak ne 20 kilót, az rengeteg.

Ha baba előtt 47 kiló voltál, most is jól néznál ki 50 kilósan

2013. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!