Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körübelül hány kilónak tippelt...

Körübelül hány kilónak tippeltek? KÉP

Figyelt kérdés

hányat kéne még fogynom? vannak itt olyanok, akiknek ez a testalkat tetszik? hogy fogyjak le? bocsi a sok kérdésért :)

bunkók kíméljenek!! -.-


2013. márc. 11. 20:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kb. 70.

10 kiló plusszal én is hasonlóan néztem ki.

Ez még sokaknak tetszik, de az egészséged érdekében jó lenne pár kilót ledobnod.

2013. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%

Lehet, hogy bunkó vagyok, de ettől még lehet hasznos az írásom.


Nem tudok tömeget tippelni, sorry. Viszont a hasad nagy, ha nem is vészesen. Lehet a hasizmaid nem elég erősek, lehet a tartásod hanyag.

Ha tippelnem kéne, Te sem veted meg a gabonaféléket, esetleg az édességeket, tejtermékeket. És ennek jó is ha előre érzed a következményeit, nem lesz jó..

2013. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
szia, szerintem 75 körül lehetsz. ha 10 kilót leadsz akkor tökéletes alakod lesz szerintem. sok sikert :) a bunkókkal meg ne foglalkozz
2013. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszi a hasznosakat :) még írhattok :))
2013. márc. 11. 21:13
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem 70kg lehetsz.
2013. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem 80 körüli vagy
2013. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
85-90kg
2013. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. még 10-et kéne ledobnod. Természetesen ésszel és lassan, hiszen így zsírból fogsz fogyni és nem izmot illetve vizet vesztesz. Nincsenek csodaszerek, csak egy jól összeállított diéta kell és mozgás, pl. súlyzós edzés mellé valamilyen aerob mozgás (pl. bicikli, kocogás, tempós gyaloglás). Súlyzós edzésterveket és szálkásító étrendet is találsz szép számmal a neten, gondold át milyen lehetőségeid vannak, és ehhez mérten össze is tudsz állítani magadnak edzést is és étrendet is. Nekem sem csak a pofám jár, nyugi, én is így tettem, és úgy érzem jó úton járok! :) Kitartás és hajrá, ne húzd el, kezdj bele minél előbb!
2013. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor hány kiló is vagy? :)
2013. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

75-re tippelek. Nem vagy kövér, kicsit trükkös ruhadarabokban biztos csinos vagy... kb 10 kg-t kellene fogynod és akkor már bikiniben is csini lennél :)

Hogy fogyjál le? Diéta + mozgás. A diéta legyen fehérjében gazdag, de szénhidrátban szegény.

2013. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!