Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki, hogy, mennyi idő alatt...

Ki, hogy, mennyi idő alatt fogyott?

Figyelt kérdés

Én sajnos 120kg vagyok és mikor kórházban voltam pajzsmirigy kivizsgáláson 1hétig napi 3x kaptam kis adagokat enni emiatt egy hét alatt 2kg fogytam. Szeretném mostmár rendesen elkezdeni a fogyózást és így, hogy napi 3x eszek csak és tornázom is hozzá.

Tudom, hogy napi 5 étkezés kéne és kis adagok de én akárhányszor próbáltam így nem sikerült fogynom.Ezért most szükségem lenne tapasztalatokra, hogy kinek hogy sikerült hátha meríteni tudnék belőle 5leteket.


2013. márc. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy étkezz, ahogy a kórházban, az számodra már bizonyítottan hatásos.

Ne feledkezz meg a napi 3-4 liter vízről sem!

2013. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Ki, hogy, mennyi idő alatt fogyott kérdésnek azért nincs értelme, mert egyáltalán nem mindegy, milyen súlyról indulsz. Akin csak 5-6 kiló felesleg van, az nem nagyon fogy fél kilónál többet hetente és időnként stagnál is a fogyása. Nagyobb súlyról kezdetben nagyobb arányban indul meg a fogyás, melynek a nagy része ilyenkor még inkább víz, mint zsiradék. A szénhidrátot száműzd az ételeid közül egy életre minden formában.
2013. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem a problémádat. Egyél kis adagot, és tornázz! Nem kötelező a napi 5-6 étkezés, de ajánlott, hogy a vércukorszinted egyenletes maradjon a nap folyamán. A torna legyen izületkímélő, tehát ugrabugra nélküli torna, bicajozás, úszás, súlyzózás.
2013. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!