Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy diéta...

Mit lehet tenni egy diéta után, hogy ne hízzak vissza? Mindent leírtam lentebb;

Figyelt kérdés
Talán jó jel, hogy kb 2 hónap (talán nagyon picivel több)fogytam 11 kilót. Talán jó jel, mert olvasgattam a neten, hogy minél hamarabb fogy le az ember, annál károsabb dolgot művel és a dupláját hízza vissza. Nem vagyok orvos, de szerintem ez idáig jó. Először egy itthpni diétát csináltam, ami volt, hogy másnak is bevált, maj amikor elkezdett stagnálni tőle a súlyom, kb 4-5 kiló után, korpakekszet kezdtem enni hétköznap és hétvégén natúr joghurtot. Majd fokozatosan szépen elkezdtem megengedni magamnak a nassolást. Pl ha nem bírtam, bekaptam 1-2 szem diabetikus kekszet vagy egy-két kocka diabetikus csokit, stb. Ezt most is tartom, jelenleg úgy néz ki, hogy rendesen reggelizem, ebédelek és vacsizom, olyan módon, hogy, ha éhesnek érzem magam, eszek, de olyan ételeket amik kevesebb kalóriával bírnak. És fogyok így is. Viszint már lassan elérem a kitűzött súlyt. és nem akarok életem végéig fogyni; ha úgy hagyom el a diétát, hogy reggelire és tízóraira korpakekszet eszek, utána ebédre főtt ételt és vacsorára délután ötig ha megéhezem korpakekszet (mindezt torna nélkül, fogyni is torna nélkül fogytam); nem fog visszaröpülni túl sok kiló? Én nem nagyon szeretém, ha egy kiló is visszajönne, de ez a tipikus rózsaszín köd. :D Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 10. 09:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és a diabetikus résznél lécci ne írjátok le, hogy diabetikus termékek némelyike magasabb kalóriatartalommal rendelkezik, blablabla, meg hogy minek ettem; azért ettem mert diabetikus termékeket ehetek csak.
2013. márc. 10. 09:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínüleg fog némi víz visszajönni attól nem kell félni, lassan emeld a kajamennyiséget, leginkább a szénhidrátra gondolok, akkor nem lesz gond. Úgy veszem ki hogy cukros vagy tehát addig emeld ami a neked ajánlott mennyiség.
2013. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Te tulajdonképpen mindent tudsz, és ez már fél siker.

Saját példámból tudok csak tanácsot adni. Amikor a kemény, de élhető diétával három év alatt visszafogytam az eredeti, normális súlyomhoz, nagyon nagy élmény volt..

hogy az is maradjon, továbbra is diétázom, de ez nem azonos az éhezéssel..


az írásodból látszik, hogy okos vagy, tehát nem kell magyarázni, miért nem szabad engedni a csábításnak..tessék továbbra is diétázni, és elégedett leszel. Jó, elismerem vannak nehéz pillanatok, de ilyen, magát jól ismerő embernek csak egy egyszerű jellempróba..

ugye menni fog?


(ja, naponta mérd magad digitális mérlegen, mindig nagyjából azonos időben..nagy visszatartó erő az a számsor, amit látsz)

2013. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló - köszönöm, 1-2 kilóra azért számítok, mondjuk valahol 4 kilót olvastam, de remélem annyi nem lesz :) Nem, sajna másfajta betegség, ami miatt nem ehetek szintén cukrosakat, azért nem írom le a nevét, mert, habár egyre több embernek van ilyenje, mégse annyira elterjedt dolog.
2013. márc. 10. 10:02
 5/10 A kérdező kommentje:

Második válaszoló, méregetés napi szinten megvan :) , de most húsvét miatt is gondoltam, hogy felhagyok a diétával. Nem azért, hogy a csokitojásokat kilószámra egyem, sajnos nem ehetek olyanokat, amik ízlenének, az étcsokisokat meg utálom :( viszont ilyenkor összegyűlik a család, ebédelünk stb. És már lassan elérem a kitűzött súlyt, szóval, ha azt elértem,, nem szeretnék tovább fogyni.

--

Egyszer régen én kipróbáltam az Update diétát - reggeli 2 pufi korong közé egy szelet sonka, ebéd vmi trutyi,nem emlékszem mi volt, de az íze szörnyű volt, nem is bírtam sokáig, úgyhogy helyette egy idő után egy-két szelet sajtos párizsot ettem panírban. Vacsora meg egy 0%-os joghurt. - ezzel fogytam 3-4 kilót, d abba kellett hagynom 2-3 héten belül a diétát, egészségügyi okok miatt (Azt hittük a diéta miatt volt, de kiderült, hogy nem). - Diéta utáni 1. nap elmentem mekibe :D Diéta utáni hetekben asszem 4 kilót fogytam pedig ettem rendesen (Sőt nassoltam is). Szóval ez az update diéta jó volt... De semmi pénzért nem csinálnám újra. (Bár akkor 10 évvel fiatalabb voltam.)

2013. márc. 10. 10:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Első és második kommentelő, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 10. 10:13
 7/10 anonim ***** válasza:

mondom én, hogy mindent tudsz...pontosan így van velem is..a nagy családi ebédek, ünnepi zabálások idején én nem eszem, csak itt ott csipegetek..


nem lehet lazítani..ha megkérdezik, hogy bírom, hát hogy'? erőt ad, hogy nincs súlyfeleslegem, és baromi sok az irigy.. azonkívül most voltam laboron, minden jó..ez annak a fényében érdekes, hogy milyen volt 25 kilóval tööb esetén ...ilyesztő...


légy erős jellem, ne engedj a csábításnak...

2013. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

2 hónap 11 kiló igen sok..


Húst, zöldséget fogyassz, fölösleges lenne elkezdeni leírni hogy ilyen korpakekszek, joghurtok.. NEM ALKALMASAK EMBERI FOGYASZTÁSRA. Nézz utána a gabonák káros hatásainak, a tej káros hatásainak.. Zöldségeken és húsokon van értelme élni, gyümölcsökkel, olajos magvakkal, de kekszen, joghurton nincs. Ezek háború alatt túléléshez éppen jók, de egészséges, szálkás testhez túl rossz minőségűek.

2013. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! :)
2013. márc. 10. 10:31
 10/10 A kérdező kommentje:
T; Sajnos gyümölcs-zöldségeket se ehetek. :( Pedig tudom, az lenne az egészséges.
2013. márc. 10. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!