Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ellipszis trénerezés óta...

Ellipszis trénerezés óta nagyon fáj a jobb lábam, a sípcsontom körül?

Figyelt kérdés

Felvettem tesinek a teniszt a suliban második félévre. A vizsgák miatt... meg lusta is voltam, bevallom, kb. december elején ha rendesen (heti 2-3szor ) edzettem. Azóta nagyon keveset.


A tenisz nagyon lightos volt, mert teremben vagyunk és sokan...

utána gondoltam: elmegyek a konditerembe mert ennyi "bohóckodás" amit tenisznek neveznek nem volt elég...

30 percet ellipszis tréneren, így össz 1 óra + 30 perc a sport. De a tenisz tényleg nagyon lightos volt meg sem izzadtam semmi.


Az ellipszis után éreztem hogy fáj a jobb lábam körül a sípcsontom most nagyon fáj

meg mások is észrevették hogy húzom a lábam


biztos nem tenisz közben rántottam meg... az ellipszis kiválthat ilyen lábfájdalmat?


2013. febr. 27. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

" az ellipszis kiválthat ilyen lábfájdalmat? " - Hogyne válthatna ki ? Gyors tempójú beállításnál úgy megmozgatja a lábat, hogy megrándulhat az.


A kondis gépekkel általában vigyázni kell, mert hasznosak, de kell tudni bánni is velük, különben össze lehet hozni néhány sérülést.

2013. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!