Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó fej rocker csaj segítséget...

Jó fej rocker csaj segítséget kér. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Üdv nép!


Segítséget szeretnék kérni, mert kezdek "kicsit" idegbajos lenni. :/


Az a nagy helyzet, hogy nyáron elengedtem magam, aztán rájött a karácsonyi zabálás most meg félek saját magamtól. Igaz, hogy sose voltam valami vékony, de szinten tartottam a dolgokat, nem voltam kövér de gizda se, szóval pont a határ eset, bár nem tagadom, hogy volt rajtam felesleg, de az még tűrhető volt. Aztán felköltöztem albiba és nem volt időm kaját csinálni. Jött a pizza, gyros, spagetti, szendvicsek. És ijesztően meghíztam.


Nem nőttem túl nagyra, kb 162-164 centi magas lehetek. Ehhez olyan 60 kilónak kéne lennem. 65 körül voltam, erre felzabáltam magam 76-ra. Az érdekes, hogy még így se látszik a fejemen, az újjaim is vékonyak. De a hasamon, hátsómon, combomon, oldalamon borzalmas és idegesít. Úszógumim lett, ellustultam.


És az a nagy helyzet állt elő, hogy iszonyú dühös lettem magamra, és ez keveredik az önbizalom hiányával és egy örökös feszültséggel. És nagyon szeretnék jó ruhákat hordani, frankó csípőfarmert jó kis bőrdzsekivel. De jelenleg nem áll jól rajtam és betörném a tükröket.


Szóval, elkezdtem 1-2 hete rendszeresen felüléseket csinálni, szoba biciklizek, női fekvőtámaszokat csinálok mert rendeset nem tudok, hátrafele rúgok stb... De úgy érzem, hogy ez nem elég. Próbálok valami értelmes diétát keresni, de nem találok. Zöldségeken éltem eddig (brokkoli meg leveszöldség), de nem fogytam vele. Persze nem is híztam, de nem moccant meg a mérleg. Jelenleg 72-74 kiló között mozgok, és mindjárt jön a nyár. Nem szeretnék bujkálni, meg elvileg lesz egy találkám is egy számomra kedves emberrel és addig sürgősen, de naaagyon sürgősen kell valami hatásos fogyókúra + edzés, mert ha nem sikerül valamit lefaragni és szépen odaállni az illető elé, akkor égni fog a bőr a képemről, ő meg valószínűleg nem mer többet találkozni velem. Nem találtam jó diétát, meg egy cosmó hülyeséget is olvastam (tényleg nem szabad felülésezni, mert valami megvastagszik a bőr alatt és nagyobb lesz a has? ilyet is olvastam)


Na jó, lehet eltúlzom, de akkor is borzaztóan idegesít. Szóval a fő kérdésem, hogy milyen jó diéta van, ami hatásos és miféle edzéssel próbálkozzak, ami segít eltüntetni a hájt a hasamról? Nyárig. Ha nem is -10 kilót, de legalább 5-8 körül. Jah és vitatkozunk tesómmal, hogy lehet e kefírt enni. Lehet? Szerintem nem. Ja és zöldteát iszom, meg szűztea kapszullát szedek.


Bocsánat a hosszú novelláért, de már elkeseredett vagyok és ideges is mert szorít az idő. Nyáron menni akarok a nagyvilágba és így súlyos kisebbrendűségi komplexus gyötör.



2013. febr. 26. 20:10
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
A kérdés címe csak figyelemfelkeltés, mert godnolom én, hogy ezer meg ezer hasonló kérdés van, ami már unalmas és minél tőbb emberke véleményét vagy tanácsát szeretném megismerni. Ezért került ki ez a "jó fej rocker" akármi. Egyébként egy életunt mamlasz vagyok.
2013. márc. 3. 02:14
 22/22 anonim válasza:
tombolj sokat :))
2013. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!