Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Találtam fogyókúrás étrendet...

Találtam fogyókúrás étrendet de csak 5 napot ír ez azt jelenti hogy hétvégén bármit lehet enni csak mértékkel?

Figyelt kérdés
Pontosabban a lifetilten találtam és nagyon megtetszett egy olyan ami akkora mikor épp nincs időm edzeni és egy olyan amikor épp van. És az elsőnél csak 5 napot ír. Ez mit jelent pontosan?
2013. febr. 26. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Te olvastad,te találtad, de nem eléggé olvastad el.
2013. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azt, hogy 5 naponta kell ismételni x ideig...
2013. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja szóval nem számít hogy akkor az most hétvége vagy valami? sajnos nem vagyok jártas az ilyen diétákban és csak úgy tudok lefogyni ha konkrétan megvan adva mit ehetek különben elrontanám.
2013. febr. 26. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű valami ketogén féle (Magas fehérje+zsír+szinte 0 szénhidrát) lehet, de nem biztos, ha igen akkor amit te szünetnek gondolsz az a szénhidrátfeltöltés lesz.
2013. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húst és zöldséget kell enni. Gyümölcsöt egy étkezésre, de elhagyható. Ezen mit lehet variálni, nem betartani? :D
2013. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!