Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Majdnem 30...

Hogy lehet ez? Majdnem 30 kilót fogyott ilyen könnyen?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 70 kilóról indult. Félév alatt ledobott 20 kilót, 50 kilónál megállt a fogyása. Akkor nem naygon figyelt többet a kajára, de azért egészségesen evett, így félév alatt fogyott még 8 kilót, 42 kiló lett.

Azt mondja, hogy tudja, hogy sovány, de ha belenéz a tükörbe még mindíg kövérnek látja magát, csak elnyomja ezt a gondolatot, mert tudja, hogy kevés kiló. Eltelt már egy év a fogyása óta, eszik mindenfélét, pizzát, kenyeret és nem hízott csak 2-3 kilót, most 45 körül van. Hogy lehet ez? Én minden kilóért olyan keservesen meg kell küzdjek, ha picit elengedem magam, egyből feljön egy csómó.

Nem sportolt sem mikor fogyott sem most, csak diétázott, reggel főttojás, zabkása, ebéd saláta csirkével, ilyesmik.


2013. febr. 25. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem diéta, hanem fogyókúra. Egy nagyon drasztikus valami képes úgy elölni a belet, hogy már soha nem fogja visszaszívni a tápanyagokat. Vele ez lehet a baj.
2013. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne... bár nem lehetetlen, de sport nélkül.. nekem egyik ismerősöm egy nyári szünet alatt fogyott le teljesen csinosra.. nem tudom mennyiből lett mennyi.. de annyit tudok hogy tuurbó diétát csinálta, csak az a löttyöt itta.


de az se megoldás szerintem a végletekig, mert nem ihatja azt mindig, max úgy eszik hogy jó legyen....

2013. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A 42 kiló nagyon kevés.

Nem lehet, hogy titokban hánytatja magát vagy hashajtózik?

2013. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aneroxiára gyanakszom
2013. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Hány kiló az illető? Mert az sem mindegy, hogy 180centivel 42 kiló, vagy 150 körül van.. de legalább 160 alatt..

2013. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
158 centi
2013. febr. 26. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem kizárt hogy anorexiás..

Főleg, hogy írtad: ha belenéz a tükörbe még mindig kövérnek látja magát....


Lehetséges, hogy meghánytatja magát, csak nem meri bevallani.

Tanácsold neki, hogy menjen el orvoshoz, nincs-e valami baj.


Az a baj az ilyen diétákkal, hogy nem sportolnak mellette.

Mert így nem csak zsírt veszített, hanem izmot is...

2013. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!