Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek milyen fogyókúrával...

Nektek milyen fogyókúrával sikerült lefogyni? Nekem nem sikerül hiába sanyargatom magam. Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Tornázom, mikor időm engedi. 21 éves vagyok 169 cm és 64 kg. Ducinak érzem magam. Régebben mindig 56-58 kg voltam most örülnék annak,ha 60kg-ig le tudnék menni. Hiába sanyargatom magam az ennivalókkal, próbálom szűkíteni a gyomrom, de így sem megy. Eszem az update kenyeret, borzalmas íze van. Próbálok megtenni mindent, de valahogy nem megy lejjebb, vagy ha egy kicsit is sikerülne egy nap alatt visszajön minden. Egyszer tudtam visszafogyni 55 kg-ra, de akkor nagyon nehéz volt a családi életünk. Nem kellett három hónap visszahíztam mindent. Mi lehet ennek az oka? Vagy ez ideális testsúly lenne, egyek ugyan azt,mint eddig (persze nem gyors kaják) csak többet eddzek? Köszönöm

2013. febr. 25. 12:11
 1/6 anonim válasza:
32%
nekem az idegeskedés nevű diéta volt a leghatásosabb
2013. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam nekem is :(,de elég volt belőle, ha nem muszáj nem kellene :)
2013. febr. 25. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindennemű kenyérfélét (updatet is!) hagyd ki. Mindent meg lehet enni kenyér nélkül salátával, zöldséggel. A tejtermékeket is mellőzd, gyümit reggel vagy délelőtt egyél.
2013. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kb 25 kilót fogytam saját módszerrel, nincs semmi csoda diéta..

A kenyeret elhagytam, helyette reggelire teljeskiőrlésű kétszersültből csináltam szendvicset, vagy 1 tojásból, sonkából rántottát. Ebédre bármit megettem, amit a család, csak kisebb adagokat, mint előtte. És a vacsira kell nagyon figyelni, akkor már csak valami nagyon lightosat ettem, pl. répát körözöttel, sonka, sajt paradicsommal, tükörtojás stb. Vacsira ne egyél szénhidrátot. Plusz hagyd el a cukros üdítőket, igyál zöld teát, limonádét vagy vizet.

Ja, és persze a mozgás..heti 5 nap 30 perc mozgás is csodát tesz. Hajrá:)


23/L

2013. márc. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dieta ***** válasza:
Ne sanyargasd magad egyél változatos kajákat.Mindegy milyen módon próbálsz fogyni a lényeg mindegyiknél ugyan az.A testsúly az elfogyasztott kalóriától és az aktivitással elégette kalória arányától függ.ha csökkented a kaját vagy növeled a fizikai aktivitásod súly csökkenés a végeredmény.Ha sikerül 500 kalória deficitet elérned egy hónap alatt kb. két kilót fogsz fogyni. Minden kiló fogyással csökken a szervezet kalória igénye ezért szokott egy idő után leállni a fogyás ha ezt nem korrigálják.
2013. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 RaZeR1912 válasza:
Rajtam a legjobban a számitógép segített :) 20kg ot fogytam vele mert nem ettem annyit az az úgy nem ettem bevonulhattam a saját világomba a számítógépen keresztül viszont annak ez a módszer nem ajánlott aki felhúzza magát a számítógép elött Mert köztudott ha mérgesek,szomorúak vagyunk eszünk :) Nem kívántam az ételt mert elterelte a figyelmemet így nem voltam éhes igencsak el lehet felejteni a dolgokat a számítógép elött :) a nem evés meg úgy értsd hogy nem ettem olyan nagyon sokat csak ilyen keveseket
2013. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!