Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nincs helyi...

Tudom, hogy nincs helyi fogyás, de mégis, valahogy le tudnám faragni az alhasamat?

Figyelt kérdés
Amióta fogyózok, jó pár kilótól megszabadultam, de a köldök alatt a hasam maradt olyan, mint régen. Felette laposabb lett, ami jó, de ettől még nagyobbnak tűnik az alhasam. Sportolok, egészségesen étkezek (sok zöldség, gyümölcs, husi, kevés tejtermék, kevés szénhidrát, jószerével semmi kenyérféle), szóval nem koplalással értem el a súlycsökkentést.
2013. febr. 9. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Még tovább kell folytatni. Ha az étrend és a mozgás is megfelelő, akkor csak az időn múlik. Az alhas nem megy le olyan könnyen, kitartóan kell edzeni és diétázni érte.
2013. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg 30-fölötti vagy akkor nehezebb a lapos has elérése.De nem lehetetlen,egy év intenzív" munka",én hasizom erősítő gyakorlatokat végeztem,ugróköteleztem,stb.A köldök alatti háj nagyon makacs és az tűnik el legutoljára,a legjobb eredmény a reggeli éhgyomorral való edzés,mert így a tartalék zsír fog elégni.
2013. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még messze vagyok a 30-tól, a 20. életévemet is csak áprilisban fogom betölteni. A reggeli edzés jó ötlet, majd megpróbálom -ha nem is nap mint nap- beiktatni a napi rutinomba. És emellett folytatom, amit elkezdtem:)

2013. febr. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!