Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. 170 cm és 64 kg. 1 hónap alatt leadtam 6 kg, úgy hogy kevesebbet ettem, de most eljutottam arra a szintre, hogy nem megy lejjebb. Ezért elkezdtem futni, de egyszerre csak 30 percet bírok beiktatva kb 10 perc séta. Egy hete csinálom, de nem megy lejjebb a mérleg. Mit csináljak, mit egyek? Vagy csak legyek türelmesebb?
2013. febr. 8. 19:26
 1/1 dieta ***** válasza:

Legyél türelmesebb.Ne akarj egy hét túl gyorsan lefogyni.Heti fél kiló az egészségesnek mondható testsúly változás.Ennek 3 szorosát fogytál.A szervezeted megpróbál

Felkészülni az ínséges időkre.A génjeinkbe van kódolva ha kevés az élelem megpróbálja a szervezetünk nagyobb százalékban hasznosítani.Ha nem adod fel vagyis nem kezdesz többet enni újra fogyni fogsz de előbb a szervezetednek vissza kell állni.Fogyassz több rosttartalmú ételt ,a napi élelmet próbáld 5-6 részletben elfogyasztani ez segít csökkenteni a szervezet pánik reakcióját.

2013. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!