Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma olyan éhes voltam egész...

Ma olyan éhes voltam egész nap, annyit ettem, holnap mi legyen, csináljam tovább, mintha mi sem történt volna, vagy iktassak be egy kis zöldség-gyümölcsnapot?

Figyelt kérdés

ma egész nap

reggel 150g natur joghurt, 3kisebb körte

11felé 6abonett, 4szelet orda sajt, 10szelet sonka-volt paprikás, gép és csirkemellsonka vegyesen, 1tál csalamádé, 1kis paprika 5db kukoricás abonett

12felé 250g félzsíros túró 3db mandarin 1db narancs

fél 3 egy tányér gombás-husos pörkölt, ilyen bakonyi tokány szerűség volt tésztával, én tészta nélkül ettem, a husikat meg a gombát kiszedtem és a szaftot is meghagytam

fél 6 3db répa

fél 8 pár falat főtt husi-ami már nem kellett a holnapi húslevesbe:) 1tányér csalamádé

165/55 soknak érzem nagyon


2013. jan. 12. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak soknak tűnik. ebből csak a pörkölt a lutri, nagyjából joghurtot, gyümölcsöt, zöldséget, húsokat ettél, ezek egészségesek és a kalóriaértékük is rendben van.
2013. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

natúr joghurt: zsírszegény? én zsírszegényet szoktam az 63 kcal / 150 gramm, ha nem zsírszegény akkor 90 kcal

körte: 3*50 kb. 150

6 abonett => 6*16 => 96

orda sajt: ezt nem ismerem, kb. 110-170 mennyiségtől függ

- sonka: kb 180- 250 kcal attól függ milyen vastag szeletek

- csalamádé: ez nem sok mennyiségtől függ 30-50 kcal

paprika: 10 kcal

abonett => 5*16 = 80

túró: 250 gramm szerintem sok... 160*2,5 => 400 vagy 420 kcal attól függ milyen zsíros

- mandarin: kb. 80 kcal

narancs: 41 kcal

fél 3-as kaja: kb 250-340 attól függ mekkora a tányér

répa: kb 60-80 kcal

fél 8as: husi: 30 kcal csalamádé: 50 kcal

----

kb. 1820 kcal jött ki.


Súlytartón vagy? mert akkor teljesen ok, ha sportolsz melléje :)

meg összetételben is jó, mert nem volt cukor (fehércukor)

volt gyümi, rengeteg zöldség

husi, gomba


de ha fogyizol akkor ez sok. Ha súlytartó tökéletes étrend!

2013. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyébként jóval alább lövöd a kaját, és kevesebb eszel annál, amit kéne? Lehet ki van éhezve a szervezeted, azt' így próbál reagálni rá. És mi a baj a gombával???
2013. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!