Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem hízok ilyen fajta...

Miért nem hízok ilyen fajta vagyok? Ha igen akkor 10-11 évesen miért voltam olyan duci?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én ilyen 11-12 évesen elég duci voltam mert mindent megettem amit megkívántam aztán megfogattam hogy lefogyok és koplalással le is fogytam olyan 10 kilót .. Most vagy egy 2-3 hónapja már rendesen eszek egészségesen téplálkozom nem koplalok sőt édességet is elég jól eszek minden nap ,és ugyanúgy megeszek mindent amit megkívánok mint 11-12 éves koromba és nem hízok egy garmmot sem.. Anyukám azt mondta hogy azért mert a mi családunk ilyen fajta és én is ilyen fajta vagyok hogy bármennyit ehetek nem látszik meg rajtam.. De akkor 11-12 évesen miért voltam olyan duci ??

Félreértés ne essék nem akarok hízni és örülök hogy nem hízok bármennyit eszek csak azért ez egy kicsit kíváncsivá tett hogy akkor 11-12 évesen miért látszott meg rajtam most meg miért nem ?


2013. febr. 4. 18:30
 1/4 anonim válasza:

Azért mert akkor még nem indult be rendesen a szervezeted.

15 éves koromban én is hirtelen lefogytam és megnyúltam, ma meg azt eszme amit akarok,és akkor amikor akarom, holott 15 évesen ha kihagytam 1 hetet mozgás nélkül és megettem egy csokit az is meglátszott.

2013. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint én ilyen fajta vagyook???? Mert annak nagyon örülnéék ..

Sőt most még fogytam is de nem tudom miért lehet azért mert járok zumbázni eddig 45 voltam most meg 43 :))

De lenne még egy kérdésem ugye én nagyon sokat fogytam 12 kilót mert 55 voltam most meg ugye 43 és kilátszik a bordám meg a csípőmnél a kulcscsontom és ez sokak szerint már gusztustalan meg az orvos azt mondta hogy anorexiás vagyok meh hogy kórósan sovány mert az én magasságommal (168cm) legalább kéne lennem 52-53 kiló de én nem szeretnék hízni 43 szeretnék maradni viszont úgy azt nem tudom eltüntetni azt a kilógó bordát és kulcscsontot hogy maradok 43 csak az tűnik el valahogy ??

És amúgy köszi a gyors válaszod!!:)

2013. febr. 4. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

a csontod nem tudod eltüntetni(bár vannak már annyira elborult elméjű emberek, hogy kivetetik a bordájukat ) de csak úgy tudnád eltakarni, ha egy kis tömeget szednél fel, mert akkot elvedné a zsír meg az izom

amúgy szerintem is baromi sovány lehetsz és mivel kicsiként te szavaiddal fogalmazva duci voltál, így vszinűleg önértékelési zavarokkal küzdesz csak te nem veszed észre...

kezdjél el normálisan táplálkozni és felszedni jó pár kg mert bajok lesznek, nem most, majd később, tudod a szervezet is ajd bosszul ha már annyira kivan...

mozogjál mellette így legalább formád is lesz és azok a gusztustalan csontokat is takarni fogja egy SZÉP, EGÉSZSÉGES FIATAL ALAK

2013. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj akkor inkább legyen kint mint hogy háj lepje el a bordám akkor inkább elviselem a ,,menj orvoshoz mert te már nem vagy egészséges anorexiás vagy " beszólásokat:)) De azért köszönöm a választ:)
2013. febr. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!