Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá a húgomat...

Hogyan vehetném rá a húgomat a fogyókúrára?

Figyelt kérdés
Hugi 19 éves és állítása szerint a fogamzásgátló felborította a hormonháztartását és azért hízott el (kb 15 kilót szedett magára). Nagyon rossz látnom, hogy nem érzi jól magát a bőrében. Próbálom rávenni, hogy tornázzon velem, de neki ahhoz nincs kedve. Úgy látom, hogy nagyon sokat eszik, de ő ezt is tagadja. Vmelyik este két óriási darab rántott csirke szárnyat evett mondván, hogy a fehérhús jót tesz és negatív kalóriás!:-)) Mit tehetnék annak érdekében, hogy ne hízzon tovább?
2009. szept. 3. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd békén és fogadd el így. Ha nem akar lefogyni akkor az az ő élete, szíve joga. Azért majd említsd meg neki hogy amikor már elér egy bizonyos súlyt akkor a súlyos terhelés és egyéb egészségügyi problémák miatt képtelen lesz fogyni még ha akarna is. Mint a nővérem, ma már 130 kiló és esélye sincs fogyni mert a térde tropa, az alap mozgás is kínszenvedés neki. Vázold fel neki a szívbetegség kockázatát, majd a szociális elszigetelődés szépségeit, de ha nem hallgat rá akkor hagyd. Megtetted amit tudtál, jót akartál.
2009. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ szerintem, hogy most hány kg a hugod és milyen magas?????Nekem is volt egy csop társam a fősulin, akire 10 kg ráugrott a tabi miatt, de úgy is jól nézett ki!Kicsit husisabb volt, de jól is érezte magát!

Mondjuk a sport az igyis-úgyis fontos, szóval ha tornázni nem akar, menjetek el sétálni, tollasozzatok, az is jó időtöltés!

2009. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
165 cm magam és 70 kiló. De többnek néz ki, mert semmit sem sportol. A sétát is mondtam neki, de azt mondta, hogy nincs rá ideje. Egyáltalán semmi mozgást nem végez.
2009. szept. 3. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem annyira nagyon nincs vészesen elhízva....

Miért nem szervezel valami meglepi programot?Barátnőkkel Margitsziget, bringo hintó, vagy csak sétálás, beszélgetés.Mindenképp az is sokat segítene szerintem, ha néha kitalálnál valami kimozdulós programot, rájönne nem is olyan rossz az.Vagy piknikezni is elmehetnétek a barátnőkkel Margitszigetre, most még jó az idő, vihetnéd a tollast, vagy csak egy foci labdát, összejönne ott egy jó kis csapat!Az ilyeneknek van hangulata, és ha rákap az ízére, akkor ezt már ő fogja szervezni!

(második voltam)

2009. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nehéz kérdés...szerintem ez sokkal nagyobb probléma, mint amekkorának tűnik. A fogamzásgátló hatása csak ideiglenes, és nem 15 kg-ot jelent (valamennyire nő az étvágy, de nem ilyen mértékben, és a vizet tartja vissza a szervezet a szedése során), ilyen nevetséges kifogásokkal nem lehet takarózni, szerintem valami probléma van a háttérben. a barátjával jóban van?jól megy neki a suli?vannak barátai? gondolkodjatok rajta,még milyen problémái lehetnek, és ha valóban igazam van, akkor a problémát orvosoljátok, ne az elhízást, úgy magától is le fog fogyni, mert újra normális lesz a gondolkodása, az önértékelése. sok sikert!
2009. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hasznos tanácsokat!
2009. szept. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!