Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá magam a...

Hogyan vehetném rá magam a fogyókúrára? Vagy életmódváltásra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy el vagyok hízva. Undorodom magamtól. De nem 2-3 napnál nem tudok csinálni egy fogyókúrát. Megeszek 2-3 sütit és azt mondom: " ez volt az utolsó, holnaptól minden másképp lesz". De nem lesz! Tudom, csak magamat csapom be. Mit csináljak?
2008. máj. 31. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezt az oldalt nézd meg! nekem sokat segített!!!

de olvass el figyelmesen mindent!

2008. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na? megnézted?
2008. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miközben eszed a sütijeidet, állj egy nagy tükör elé meztelenül, és képzeld el hogy kellene kinézned. Akár egy fotót is kirakhatsz, hogy így KELL kinézned, ez a célod, és MUSZÁLY elérned a célod.

Különben szar vagy.

Magaddal, fejben kell megvívnod az első csatát, hogy megnyerd a háborút.

2008. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, elolvastam. Köszönöm szépen a segítséget!
2008. jún. 1. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek már lelki tényezői is vannak. Sok kövér nő megijed még attól is hogy le fog fogyni, az új helyzettől, nem méltó rá, azaz igen, csak legtöbbjük gyáva mint a szar. Most pont ezzel foglalkozom, a fogyás pszichológiájával.


amúgy mindenkinek más, van aki a fokozatosság, van a aki a változzunk de azonnal.

El kell döntened magadban mi a fontos. Meddig akarsz élni, szeretnél e úgy lefeküdni este hogy egy akaratgyenge szar vagy aki nem képes betartani a maga elé kitűzőtt célt vagy sem. Ha pl férrekjálok este mikor lefekszem bűntudatom van, és egy akaratgyenge valakinek érzem magam emiatt. Viszont amikor betartom....... hát annál jobb érzés nincs, erősnek érze magam. Van az a mondás, a legnagyobb hatalaom önnmagunknak parancsolni. Van benne igazság, nem is kicsi.

Vagy drasztikusan változtass egyik napról a másikra, vagy fokozatosan apránként vedd rá magad.

2008. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!