Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a legjobb tippek fogyókúrá...

Mik a legjobb tippek fogyókúrára? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2hete elkezdtem szoba biciklizni,mert a nyár alatt pár kilót felszedtem... Minden nap 2x 15percet biciklizem. Valami zsírégetőt szeretnék szedni,de nem tabletta formában,mert nem bízom bennük..:/ Almaecetről hallottam, csakhogy abból tudtommal sokat nem szabad fogyasztani mert gyomorsavat okoz. Mennyi az egészséges mennyiség? Tudom ételekhez lehet használni, de ha vízben oldom fel és úgy iszom meg?!:) Köszönöm a hasznos tanácsokat!:) 23/L
2011. aug. 27. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

2x15 perc az tudod, mi? Semmi! Kezdjük ott, hogy a zsírégetés fél óra után indul be. Én az igazi drótszamárra esküszöm, ahol érzed a feneked alatt a dombot, lejtőt, fekvőrendőrt... Felénk mindből van bőven Napi egy óra helyre tesz. Az első hét nagyon fájdalmas, de aztán megszokod. Nyár eleje óta csak azzal járok, kiváló stresszoldó, és az akkori állapotokhoz képest mostanra egész formás lábaim lettek. Jövő hétig lesz még erre lehetőségem, aztán más módszert kell keresni.

Persze, még van mit alakítani rajta, és fogok is, amint szerzek kulcsot a kolis konditeremhez.

A fogyasztószerek helyett inkább emeld fel a feneked, ez a legjobb tipp.

2011. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minimum fél óra mozgás, mozgás és mozgás. Normális étrend ;) Más nem kell!
2011. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

zsírégető nincs (nem exisztál). táplálék kiegészítők vannak, amik az anyagcsere számára szükséges anyagokat koncentráltan tartalmaznak pl. L-carnitin tabletta. általánosságban véve nem kell bízni a gyártóban, neves gyártó terméke bevizsgált.

almaecet: víz, ecetsav, ásványi anyagok, talán maradnak benne bizonyos vitaminok. ebben mi a zsírégető, Kedves Kérdező? csak a szervezeted használ fel zsírt, terminális oxidációval energianyerésre. a többi "zsírégetés" erősen morbid és szomorú téma, azt hiszem.


szálkásító étrend (ez az egyetlen "fogyókúra" ami létezik, minden más valami értelmetlen fa.sság) és teljes testes edzés, ami zsírcsökkentéshez használható, és egészséges.

2011. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen egyenlőre tudom h a 2x 15perc semmi, de azt is, h hamar nem lehet bele csapni mindjárt az 1órába mert a szervezetet fokozatosan kell hozzá szoktatni az intenzív sportoláshoz :) Tudom mindenért meg kell szenvedni, de én nem drasztikus fogyást szeretnék!

Az almaecet után meg érdeklődtem az orvosomnál, és azt mondta hasznos. Testmozgással együtt gyorsabban égeti a zsírt és vízhajtó hatása van és egészséges is! Pohárba oldjak fel 2kávéskanálnyi a.ecetet és igyam meg. Persze nem minden nap!:) Köszönöm a tanácsokat!

2011. aug. 28. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:

továbbra sem éget zsírt az ecet, talán a következők mind nekem (pótolnom kéne azt a biokémiát, csak csúszkálok a tanulmányimmal) mind Neked hasznosak lehetnek.


[link]

[link]

2011. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!