Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menyit fogyhatok ha csak...

Menyit fogyhatok ha csak gyümölcslét meg turmixot iszok 4 napig?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek az olyan válaszok hogy meghalok meg öszedől a világ tudom milyen következményei vannak. Lényeg menyit fogyhatok?

2013. jan. 30. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
fogyni fogsz pár kilót, de miután abbahagyod vissza is hízod.
2013. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen az baj és ha utána rendszeresen sportolok meg közben is?
2013. jan. 30. 17:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúg se vagyok nagy evő csak pár kilót kéne leadnom mondjuk 6kg mennyi idő alatt fogyhatok így?
2013. jan. 30. 17:55
 4/7 anonim válasza:
Inkább egyél csak gyümölcsöt meg zöldségeket,és igyál szensavmentes ásványvizet.Csirkét,rizst,ehetsz.És sokszor egyél keveset mert ha sokat eszel egyszerre Az sokkal rosszabb.
2013. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de atól nem fogyok olyan gyorsan nem?
2013. jan. 30. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Zsírból nem sokat, sőt még zsírosodhatsz is a sok gyümölcscukortól(persze a testtömeg csökkenhet, de a testzsír nem). 4 nap alatt még profi étrenddel és edzéstervvel se lehet látványosan zsírt leadni. Inkább menjen hús+zöldség(és más lassú szénhidrát), kevés gyümölcs. Próbáld betartani a szálkásító étrendet, kajálj napi ötször legalább és igyál sok vizet. 4 nap múlva is ugyanilyen dagadt leszel, szóval kár addig sanyargatni magad.
2013. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyet en is csinaltam regebben jo erzes volt utana nagyon, kitisztitott, es tehermentesitette az emesztest. Fogytam is tole. Csinald meg, de egyszer egyel is egy nap pl halat salataval. Ugy talan mar jobb ha fogyasra akarod ezt hasznalni.
2013. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!