Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
1 hete megy a fogyókúra, kevesebbet eszem viszont nem vagyok éhes + naponta 13 km és mégis híztam 3 kg-ot..

2013. jan. 24. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből eszel kevesebbet? Hogy néz ki egy napi étrended? 13 km mi? Vezetés? Mert azzal nem sok zsírt égetsz.
2013. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biciklizek, Reggelente kettő zsemle abban egy szelet sonka kb. Ebéd meg mikor mi ma pl: krumplis tészta és sok vizet iszom.
2013. jan. 24. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben csak a bicikli meg a víz ami ér valamit, a krumplis tészta+szendvics, kifejezetten rossz. Na és az ebéd után vége a napnak? Ha ilyen kevésszer eszel a szervezeted ráál arra hogy tartalékoljon, egyél inkább naponta 6x de minimum 5x és normális kajákat. Legyen sovány hús, zöldségek, ne legyen finomított lisztes, cukros szénhidrát.

Az hogy miből mennyi kell arra keress a gúgliban olyat ami neked tetszik. De ne lébőjt meg hasonló koplalós kúrákat, hanem a fent leírt összetételűt.

2013. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a zsömle, krumpli,mind szénhidrát! Én a helyedben rizst sem ennék,semmilyen tésztát,kenyérfélét,cukros dolgokat,és csak vizet igyál!Így tuti lefogysz!És valóban ötször egyél keveset!
2013. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mit ajánlatok mit egyek reggelire ebédre vagyis a napi 5x étkezés mi legyen? (egyszerűket mert az ilyen nagyon drágákat és nehezen beszerezhetőket nem tudom beszerezni)
2013. jan. 25. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapjába véve a legfontosabb a sovány hús.

Amik sokszor akciósak szoktak lenni pl a fagyasztott hal 1000 Ft/kg. A legjobb a csirke pulykamell lenne, de mivel árérzékeny vásárló a magyar akkor azt mondom a csirkecomb (bőr nélkül) az is belefér.


Szénhidrátfogyasztásra meg a testépítő oldalakon találsz többségében jól működő szálkásító étrendeket, ott keresd ki a neked valót.

2013. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dieta ***** válasza:

Nincsenek csodatévő receptek.

Bármit ehetsz .

A lényeg kevesebb legyen a bevitt kalória a felhasznált kalóriánál.

Kalóriatáblázatot találsz a neten.

2013. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!